www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۰۵ 1395/11/01

دعوت اندی ساور از پتروسیان برای نبرد سوم

اندی ساور قهرمان سابق K-1 WORLD MAX از جورجیو پتروسیان دعوت کرد تا برای بار سوم با یکدیگر مبارزه کنند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جورجیو پتروسیان فایتر ارمنی-ایتالیایی که او هم سابقه قهرمانی K-1 WORLD MAX و GLORY را بر دوش خود دارد ویدیویی کوتاه از مبارزه خود و اندی ساوِر در فینال K-1 WORLD MAX 2009 در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده بود. به دنبال آن،اندی ساور زیر همین پست چنین نوشت: “مبارزه نخست را تو پیروز شدی چون داوران ایتالیایی بودند. در مبارزه دوم تو خوش شانس بودی که من باید در نیمه نهایی با بوئاکاو مبارزه می کردم. اگر شهامت داری بیا مبارزه سوم را برگزار کنیم. برای مبارزه (در برابر) تو من به رینگ کیک بوکسینگ باز خواهم گشت. چه کسانی مبارزه سوم من در برابر پتروسیان را می خواهند؟ اجازه دهید پروموترها بیدار شوند”.

این چالشی بسیار خوب و هیجان انگیز است که می تواند دو اسطوره کیک بوکسینگ را باری دیگر در برابر یکدیگر قرار دهد، اما آیا پتروسیان از این چالش استقبال خواهد کرد؟ باید دید.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.