www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۵۴ 1393/10/04

در مسابقات جودو استفاده از کارت شناسایی اجباری شد

فدراسیون بین المللی جودو اعلام کرد از ژانویه 2015 داشتن آی دی کارت فعال شده برای شرکت در کلیه مسابقات رسمی جودو اععم از مسابقات جهانی، قاره ای و… الزامی خواهد بود. به گزارش “رزم نیوز” ، کلیه ملی پوشان در رده های سنی مختلف، مربیان، پزشکان و مسئولان رسمی فدراسیون های ملی برای ثبت […]

فدراسیون بین المللی جودو اعلام کرد از ژانویه 2015 داشتن آی دی کارت فعال شده برای شرکت در کلیه مسابقات رسمی جودو اععم از مسابقات جهانی، قاره ای و… الزامی خواهد بود.

به گزارش “رزم نیوز” ، کلیه ملی پوشان در رده های سنی مختلف، مربیان، پزشکان و مسئولان رسمی فدراسیون های ملی برای ثبت نام و شرکت در رویدادهای رسمی ملزم به داشتن کارت شناسایی فدراسیون بین المللی هستند. آخرین مهلت برای دریافت این کارت ها، قبل از اولین مسابقه رسمی در سال آینده میلادی خواهد بود که تیم ها قصد شرکت در آن را دارند. هزینه صدور هر کارت 40 یورو اعلام شده که البته هزینه ارسال هم به آن اضافه خواهد شد. این مبلغ هر دو سال یکبار پرداخت می شود.

با توجه به اینکه بیشتر فدراسیون های ما اهل انجام امور در دقیقه 90 هستند، امیدواریم فدراسیون جودو کشورمان اقدامات لازم را جهت تهیه کارت های شناسایی برای افراد مربوطه انجام داده باشد تا برای شرکت در مسابقات بین المللی پیش رو با مشکلی مواجه نشویم.

ijfidcard

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.