www.khabarrazmavar.ir

ووشو قهرمانی آسیا-برونئی

شناسه خبر : ۰۸:۳۱ 1398/05/28

دختران دوئلین به نشان برنز دست یافتند

دهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی رده های سنی آسیا با کسب یک نشان برنز برای تیم ملی کشورمان در برونئی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،این رقابتها صبح امروز با حضور ۴۰۰ ووشوکار از ۲۰ کشور در دو بخش تالو(اجرای فرم) و ساندا(مبارزه) به میزبانی برونئی و با برگزاری مسابقات بخش دوئلین(مبارزه نمایشی) آغاز و تیم کشورمان موفق به کسب یک نشان برنز شد.

تیم دوئلین دختران ایران با ترکیب فاطمه جزینی و منیره پناهی با امتیاز ۹.۲۳ به مقام سوم و مدال برنز دست یافت تا نخستین مدال تیم ایران ثبت شود.در این بخش تیم برونئی با امتیاز ۹.۳۳ به مدال طلا رسید و هنگ کنگ با ۹.۳۰ به نشان نقره دست یافت.

همچنین تیم دوئلین پسران ایران با ترکیب محمدعلی مجیری، طاها بدیعی و علی شکروی با امتیاز ۹.۲۵ به مقام ششم رسید.

در ادامه این مسابقات و در رقابتهای نوبت عصر و از ساعت ۱۵ به وقت تهران طاها بدیعی در تالو و برای اجرای فرم «چانگ چوان»، شاهین بنی طالبی در «نن دائو» و حسین قبله نمای در «گوئن شو» ، فاطمه جزینی ومنیره پناهی در «چانگ چوان» و نازنین بازدار در «نن دائو» با رقبای خود مبارزه می کنند.

در بخش ساندای نوجوانان و در در وزن ۴۵ کیلوگرم یونس شهرکی با «هدایت محمد» از اندونزی، در وزن ۵۲ کیلوگرم آرین افراز با «های هونگ» از هنگ کنگ، در وزن ۵۶ کیلوگرم سهیل موسوی با «چان هانگ ژائو» از چین،  در رده جوانان و در وزن ۵۲ کیلوگرم علی ظفری با «چان وای وونگ» از ماکائو، در وزن ۸۰ کیلوگرم حسن لطفی با «ژان گینگ وانگ» از چین به رقابت خواهند پرداخت.

دختران سانداکار ایران در روز نخست مبارزه ندارند.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.