www.khabarrazmavar.ir

ووشو قهرمانی آسیا-برونئی

شناسه خبر : 08:31 1398/05/28

دختران دوئلین به نشان برنز دست یافتند

دهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی رده های سنی آسیا با کسب یک نشان برنز برای تیم ملی کشورمان در برونئی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،این رقابتها صبح امروز با حضور ۴۰۰ ووشوکار از ۲۰ کشور در دو بخش تالو(اجرای فرم) و ساندا(مبارزه) به میزبانی برونئی و با برگزاری مسابقات بخش دوئلین(مبارزه نمایشی) آغاز و تیم کشورمان موفق به کسب یک نشان برنز شد.

تیم دوئلین دختران ایران با ترکیب فاطمه جزینی و منیره پناهی با امتیاز ۹.۲۳ به مقام سوم و مدال برنز دست یافت تا نخستین مدال تیم ایران ثبت شود.در این بخش تیم برونئی با امتیاز ۹.۳۳ به مدال طلا رسید و هنگ کنگ با ۹.۳۰ به نشان نقره دست یافت.

همچنین تیم دوئلین پسران ایران با ترکیب محمدعلی مجیری، طاها بدیعی و علی شکروی با امتیاز ۹.۲۵ به مقام ششم رسید.

در ادامه این مسابقات و در رقابتهای نوبت عصر و از ساعت ۱۵ به وقت تهران طاها بدیعی در تالو و برای اجرای فرم «چانگ چوان»، شاهین بنی طالبی در «نن دائو» و حسین قبله نمای در «گوئن شو» ، فاطمه جزینی ومنیره پناهی در «چانگ چوان» و نازنین بازدار در «نن دائو» با رقبای خود مبارزه می کنند.

در بخش ساندای نوجوانان و در در وزن ۴۵ کیلوگرم یونس شهرکی با «هدایت محمد» از اندونزی، در وزن ۵۲ کیلوگرم آرین افراز با «های هونگ» از هنگ کنگ، در وزن ۵۶ کیلوگرم سهیل موسوی با «چان هانگ ژائو» از چین،  در رده جوانان و در وزن ۵۲ کیلوگرم علی ظفری با «چان وای وونگ» از ماکائو، در وزن ۸۰ کیلوگرم حسن لطفی با «ژان گینگ وانگ» از چین به رقابت خواهند پرداخت.

دختران سانداکار ایران در روز نخست مبارزه ندارند.

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.