www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۲ 1394/07/01

داور بین‌المللی جودو ایران در سمینار جهانی

فدراسیون جهانی یک داور ایرانی را برای حضور در سمینار جهانی داوری به کشور تایلند دعوت کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، ابوالفضل حیدریان داور بین‌المللی ایران که قضاوت در مسابقات معتبر قاره‌ای را در کارنامه دارد، به دعوت فدراسیون جهانی راهی تایلند می‌شود تا در سمینار داوری A جهانی شرکت کند. حیدریان هم […]

فدراسیون جهانی یک داور ایرانی را برای حضور در سمینار جهانی داوری به کشور تایلند دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، ابوالفضل حیدریان داور بین‌المللی ایران که قضاوت در مسابقات معتبر قاره‌ای را در کارنامه دارد، به دعوت فدراسیون جهانی راهی تایلند می‌شود تا در سمینار داوری A جهانی شرکت کند.

حیدریان هم اکنون درجه داوری A قاره‌ای و B جهانی دارد که با در صورت موفقیت در این کلاس درجه داوری A جهانی دريافت خواهد کرد. عزیزی، رضوی، مینوکده، فلاحیان و مهاجری داوران جهانی ایران هستند.

سال گذشته بابک هاجری از ایران به دعوت فدراسیون جهانی در سمینار A شرکت و دوره را با موفقیت پشت سر گذاشت و برای دومین سال متوالی است که کمیته داوران فدراسیون جهانی سهمیه حضور در این سمینار را به داوران ایرانی می‌دهد.

این کلاس همزمان با رقابتهای قهرمانی رده های سنی آسیا برگرار خواهد شد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.