www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۲ 1394/07/01

داور بین‌المللی جودو ایران در سمینار جهانی

فدراسیون جهانی یک داور ایرانی را برای حضور در سمینار جهانی داوری به کشور تایلند دعوت کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، ابوالفضل حیدریان داور بین‌المللی ایران که قضاوت در مسابقات معتبر قاره‌ای را در کارنامه دارد، به دعوت فدراسیون جهانی راهی تایلند می‌شود تا در سمینار داوری A جهانی شرکت کند. حیدریان هم […]

فدراسیون جهانی یک داور ایرانی را برای حضور در سمینار جهانی داوری به کشور تایلند دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، ابوالفضل حیدریان داور بین‌المللی ایران که قضاوت در مسابقات معتبر قاره‌ای را در کارنامه دارد، به دعوت فدراسیون جهانی راهی تایلند می‌شود تا در سمینار داوری A جهانی شرکت کند.

حیدریان هم اکنون درجه داوری A قاره‌ای و B جهانی دارد که با در صورت موفقیت در این کلاس درجه داوری A جهانی دريافت خواهد کرد. عزیزی، رضوی، مینوکده، فلاحیان و مهاجری داوران جهانی ایران هستند.

سال گذشته بابک هاجری از ایران به دعوت فدراسیون جهانی در سمینار A شرکت و دوره را با موفقیت پشت سر گذاشت و برای دومین سال متوالی است که کمیته داوران فدراسیون جهانی سهمیه حضور در این سمینار را به داوران ایرانی می‌دهد.

این کلاس همزمان با رقابتهای قهرمانی رده های سنی آسیا برگرار خواهد شد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.