www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 18:10 1399/12/23

داریوش و چالشی بزرگ با نام “اِل کوکویی”

بن ایل داریوش در مبارزه بعدی خود به مصاف تونی فرگوسن خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از  mma.ir ، تونی فرگوسن (۲۵-۵) قهرمان موقت اسبق دسته سبک وزن در مبارزه بعدی خود می بایست با بن ایل داریوش (۲۰-۴-۱) مبارز آشوری متولد ارومیه که یکی از کهنه سربازان دسته سبک وزن یو اف سی است برود.

تونی روی نوار دو باخت پیاپی قرار دارد. او برای کسب مجدد عنوان قهرمانی موقت سبک وزن در رویداد UFC 249 به مصاف جاستین گیجی رفت و با ناک اوت فنی شکست را پذیرا شد. او سپس در مبارزه بعد هم برابر چارلز اولیویرا سه راند پیاپی تحت الشعاع عملکرد فوق العاده اولیویرا قرار گرفت و باز هم مغلوب شد تا به رده پنجم سبک وزن ها سقوط کند.

در سمت دیگر داریوش که در رده نهم جدول مدعیان سبک وزن قرار دارد، روی نوار شش پیروزی پیاپی قرار دارد و آخرین باختش به سال ۲۰۱۸ و برابر الکساندر هرناندز باز می گردد و حالا به ایستگاه “ال کوکویی”یعنی تونی فرگوسن رسیده است.

این مبارزه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد ولی هنوز محل برگزاری این رویداد مشخص نشده است.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.