www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۱۵ 1400/12/22

خوشحالم که mma در ایران به سر و سامان رسیده / یوسفی: حضورم در سازمان UFC دست نیافتنی نیست

قهرمان هنرهای رزمی ترکیبی ایران گفت: خوشحالم از این که MMA در ایران به سر و سامان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، “حسن یوسفی” ابتدا در مورد پایان همکاری خود با سازمان های روسی خاطر نشان کرد: بعد از آخرین مسابقات ام در روسیه و به صلاحدید مدیر برنامه هایم، تصمیم گرفتم دیگر با سازمان های روسی همکاری نکنم. بر این اساس، با یک سازمان معتبر دیگر در حال مذاکره و بستن قرارداد هستم.

وی در مورد وضعیت خود افزود: در حال حاضر تمریناتم را در تهران و زیر نظر “علیرضا استکی” سرمربی تیم ملی بوکس ادامه می دهم. البته در شمال نیز در کنار برادرم حسین به تمریناتم می پردازم.

یوسفی ادامه داد: همچنین قرار است به زودی عازم اروپا شوم و احتمالا در کشور فرانسه و در یکی از بهترین کمپ های اروپا و جهان تمرین کنم. در صورتی هم که به ایران بازگردم، در کنار استاد استکی به تمریناتم ادامه خواهم داد.

قهرمان هنرهای رزمی ترکیبی ایران در مورد پیوستن خود به سازمان UFC نیز گفت: تمامی کسانی که در MMA فعالیت می کنند، علاقمند به حضور در سازمان UFC هستند. من هم دوست دارم بعد از حضور در کمپ اروپایی، به UFC بپیوندم که این مساله با توجه به توانایی های “نیما صفا پور” مدیر برنامه هایم برای من دست نیافتنی نیست.

یوسفی در پایان درباره شرایط هنر رزمی MMA در ایران یادآور شد: خوشبختانه با تلاش های مهندس “بهتری” رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش های رزمی و “مجید علی نژاد” مدیر اجرایی انجمن MMA، این هنر رزمی پرطرفدار در کشور به سر و سامان رسیده است.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.