www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۴۴ 1401/05/24

خبر خوب برای برادران دیاز

کمیسیون ورزشی ایالت نوادا در قوانین جدید خود ممنوعیت استفاده از ماریجوانا را لغو کرد!

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کمیسیون ورزشی نوادا نام ‘ماریجوانا’ را از فهرست مواد و داروهای ممنوعه برای ورزشکاران در این ایالت حذف کرد و این یعنی از این به بعد در صورت مشاهده این ماده در نمونه گرفته شده از ورزشکاران حاضر در رقابت های این ایالت با محرومیتی مواجه نخواهند شد.

برای شش ماه آینده نیز تست ماریجوانا از ورزشکاران در این ایالت گرفته می شود ولی در صورت مثبت شدن نمونه هیچ تنبیه یا محرومیتی برای آنان در نظر گرفته نخواهد شد و این تست ها فقط جهت ثبت داده هاست. پس از این شش ماه کمیسیون درباره اینکه آیا همچنان نیاز به این نوع تست گیری هست یا نه تصمیم خواهد گرفت‌.

البته لازم به یادآوریست که ورزشکارانی که تا پیش از وضع این قانون دوران محرومیت خود را طی می کنند و محرومیت آنها به پایان نرسیده است همچنان باید تا پایان مدت محرومیت صبر کنند و پس از آن می توانند مجدداً به فعالیت بپردازند و تصویب این قانون هیچ تفاوتی در وضعیت آنها نخواهد کرد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.