www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۸ 1401/04/20

خانم معاون وزیر؛ براساس کدام قانون، MMA غیرقانونی است؟!

معاون وزیر ورزش در امور زنان در جدیدترین اظهارات خود از غیرقانونی بودن MMA و البته رشته های دیگر از جمله بوکس و وزنه برداری سخن گفت.

به این که معاون وزیر در طول بیش از یک سال اخیر چه گام هایی برای ورزش خانم ها برداشته کاری نداریم.

اما در مورد غیرقانونی بودن MMA ابتدا بگویید براساس کدام قانون، این هنر رزمی غیرقانونی است؟ یعنی در کجای قانون چنین موردی وجود دارد؟

دوم. که پرسشی قدیمی و البته بدون پاسخ است؛ اگر ورزش هایی همچون: MMA ، وزنه برداری و بوکس برای بانوان خطرناک و مضر هستند، پس چرا این ممنوعیت و غیرقانونی بودن در مورد رشته های دیگر رزمی که شباهت های زیادی با MMA دارند با مجوز رسمی فعالیت داشته و بانوان آنها بارها و بارها برای کشور عزیزمان در میادین آسیایی و جهانی و رویدادهای معتبر دیگر از جمله بازی‌های آسیایی افتخار آفرینی کرده اند.

و نکته پایانی، شما که این قدر نگران مهاجرت خانم های ورزشکار آن هم به دلیل مسائل اقتصادی هستید، آیا فکر نمی کنید با ممنوع کردن ها و محدود کردن ها، راه را هم برای معیشت ورزشکاران خانم می بندید و هم آنها را بیشتر از قبل مشتاق مهاجرت می کنید؟!

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.