www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۰۹ 1394/07/26

حضور رزم آور و رزم نیوز در نمایشگاه مطبوعات قطعی شد

640 رسانه و 76 متقاضی در سایر بخش‌ها برای حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ثبت نام  کردند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از کمیته اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، با پایان یافتن مهلت مجدد برای پیش ثبت نام در نمایشگاه مطبوعات، بالغ بر 640 رسانه در وب […]

640 رسانه و 76 متقاضی در سایر بخش‌ها برای حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ثبت نام  کردند.
به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از کمیته اطلاع رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، با پایان یافتن مهلت مجدد برای پیش ثبت نام در نمایشگاه مطبوعات، بالغ بر 640 رسانه در وب سایت نمایشگاه مطبوعات pressexpo.ir ثبت نام اولیه را انجام دادند. 76 ثبت نام در بخش سایر (روابط عمومی سازمان‌ها و نهادها، ادارات ارشاد و خدمات و صنایع مرتبط) در وب سایت نمایشگاه مطبوعات انجام شده است.

بنابراین گزارش، در میان متقاضیان حضور در نمایشگاه، 123 روزنامه و موسسه مطبوعاتی، 53 هفته نامه، 147 ماهنامه (ماهنامه رزم آور – رزم نیوز) ، 60 فصلنامه و…حضور دارند. همچنین 150 پایگاه اطلاع رسانی و 26 خبرگزاری برای حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات ثبت نام داشته اند.

بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات 16 تا 22 آبان در مصلای بزرگ تهران برگزار می شود.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.