www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۴۲ 1399/09/07

حضور دو ایرانی در رویداد بیگ بنگ ۲

معتمد و صفری برابر حریفانی از چین و برزیل صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سازمان آسیایی وان چمپیونشیپ رویداد ONE Championship: Big Bang 2 را جمعه ۲۱ آذر ۹۹ (۱۱ دسامبر ۲۰۲۰) به میزبانی سنگاپور برگزار خواهد کرد.

در مبارزه افتتاحیه این رویداد و از دسته خروس وزن علی معتمد (۷-۴) پس از پنج مبارزه در ورودی سازمان وان چمپیونشیپ (ONE Warrior Series) جواز حضور در رویدادهای اصلی را به دست آورد و اکنون قرار است اولین مبارزه خود را برابر حریفی از چین با نام چِن روی تجربه کند.

در یکی دیگر از مبارزات مهم برای ما مسعود صفری (۶-۰-۱) مبارز ایرانی دسته نیمه سنگین وزن با اندرسون برادوک سیلوا مبارزه خواهد داشت. این اولین تجربه مبارزه صفری در وان چمپیونشیپ است و حریف صفری مبارز اسبق سازمان های K-1 و GLORY می باشد.

در یک مبارزه کیک بوکسینگ از دسته سنگین وزن این رویداد هم ارول زیمرمن مبارز اسبق سازمان های GLORY و K-1 با راده اوپاسیچ صربستانی مبارزه می کند.

نیکی هُلزکن قهرمان اسبق دسته ولترویت سازمان GLORY هم در همین رویداد با الیوت کامپتن استرالیایی مبارزه خواهد داشت.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.