www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10:05 1398/06/27

حضور جت‌ لی در مسابقات ووشوی قهرمانی جهان

سوپر استار سینما و از قهرمانان سابق ووشو ــ کونگ‌فو با حضور در شهر شانگهای از نزدیک مسابقات ووشوی قهرمانی جهان را شاهد خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از  روابط‌ عمومی فدراسیون ووشو؛ آنتونی گو نایب‌رئیس اجرایی فدراسیون جهانی ووشو گفت: باعث افتخار است اعلام کنم که جت لی در محل برگزاری رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان حضور به‌هم می‌رساند.

این سوپراستار سینمای جهان، پیش از این نیز و در سال ۲۰۱۵ سابقه حضور در مسابقات قهرمانی جهان به‌عنوان میهمان ویژه را دارد.

طبق اعلام نایب‌رئیس فدراسیون جهانی، جت لی در مراسم افتتاحیه مسابقات جهانی شانگهای حضور پیدا می‌کند و در طول مسابقات در سالن محل برگزاری حاضر خواهد شد.

فدراسیون جهانی اعلام کرده است که جت لی در دهه ۷۰ میلادی از قهرمانان برتر این رشته بوده و در مسابقات معتبر شرکت کرده است.

رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان از ۲۷ مهرماه به‌میزبانی چین و در شهر شانگهای برگزار می‌شود و تیم ایران در ۲ بخش زنان و مردان به مصاف حریفان  می‌رود.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.