www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۲ 1403/01/08

حضور تیم ملی ووشو در بازی‌های بریکس در کازان

تیم ملی ووشو کشورمان به بازی‌های بریکس اعزام خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بازی‌های بریکس طی روزهای 11 تا 17 ژوئن 2024 (22 تا 28 خرداد ماه 1403) در کازان روسیه برگزار خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود که پنج هزار ورزشکار در 30 رشته ورزشی و همچنین دو هزار و 700 کادر اجرایی از کشورهای ایران، روسیه، چین، اتیوپی، عربستان، امارات، برزیل، هند، آفریقای جنوبی و مصر در این مسابقات که به میزبانی شهر کازان در کشور روسیه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

مجید ملکی دبیرکل فدراسیون ووشو در این باره گفت: تیم ملی ووشو بزرگسالان کشورمان نیز در این رویداد شرکت خواهد کرد. با توجه به محدودیت‌های زمانی و عدم برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور در سال جاری و نیاز به ثبت‌نام ملی‌پوشان، نفرات منتخب دوره گذشته مسابقات قهرمانی کشور به همراه نفرات حاضر در اردوی کنونی تیم ملی با صلاحدید کادر فنی با یکدیگر رقابت انتخابی درون اردویی را برگزار می‌کنند تا ترکیب نهایی تیم ملی جهت اعزام به این رویداد مشخص شود.

وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی کشور برای پیکارهای قهرمانی بزرگسالان آسیا ماکائو در اردیبهشت ماه در بخش آقایان در مشهد مقدس و در بخش بانوان در تهران به‌صورت مجزا برگزار می‌شود و خللی در آن ایجاد نخواهد شد.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.