www.khabarrazmavar.ir

انتخابات فدراسیون ووشو؛

شناسه خبر : 12:07 1399/01/24

حسین اوجاقی وارد کارزار انتخابات شد/ لشگری ثبت نام کرد

نام نویسی از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون ووشو با ثبت نام سرگروه تیم ملی ووشو آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بر اساس اعلام فدراسیون ووشو ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون ووشو از امروز یکشنبه ۲۴ فروردین ماه به مدت ۱۰ روز کاری آغاز می‌شود. در همین ساعات نخست شروع ثبت نام، لیست مدعیان نشستن روی صندلی ریاست با ورود سه نفر باز شد.

امیرعباس لشگری که دوره قبل نیز برای حضور در انتخابات فدراسیون ثبت نام کرده بود اولین نفری بود که ثبت نام خود را نهایی کرد. وی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون جهانی ووشوست و سالهاست با این فدراسیون همکاری دارد.

حسین اوجاقی سرگروه سابق و سرمربی فعلی تیم ملی نفر بعدی بود که با ارائه مدارک و تکمیل فرم‌های لازم ثبت نام خود را قطعی کرد. امیر صدیقی سرپرست کمیته تایچینیز سومین نفر نام خود را وارد لیست نامزدهای انتخابات فدراسیون ووشو کرد.

ثبت نام از مدعیان حضور در انتخابات فدراسیون ووشو تا روز ششم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.