www.khabarrazmavar.ir

انتخابات فدراسیون ووشو؛

شناسه خبر : 12:07 1399/01/24

حسین اوجاقی وارد کارزار انتخابات شد/ لشگری ثبت نام کرد

نام نویسی از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون ووشو با ثبت نام سرگروه تیم ملی ووشو آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بر اساس اعلام فدراسیون ووشو ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون ووشو از امروز یکشنبه ۲۴ فروردین ماه به مدت ۱۰ روز کاری آغاز می‌شود. در همین ساعات نخست شروع ثبت نام، لیست مدعیان نشستن روی صندلی ریاست با ورود سه نفر باز شد.

امیرعباس لشگری که دوره قبل نیز برای حضور در انتخابات فدراسیون ثبت نام کرده بود اولین نفری بود که ثبت نام خود را نهایی کرد. وی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون جهانی ووشوست و سالهاست با این فدراسیون همکاری دارد.

حسین اوجاقی سرگروه سابق و سرمربی فعلی تیم ملی نفر بعدی بود که با ارائه مدارک و تکمیل فرم‌های لازم ثبت نام خود را قطعی کرد. امیر صدیقی سرپرست کمیته تایچینیز سومین نفر نام خود را وارد لیست نامزدهای انتخابات فدراسیون ووشو کرد.

ثبت نام از مدعیان حضور در انتخابات فدراسیون ووشو تا روز ششم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

گفتگوی ویدئوی امیرعلی اکبری با سایت وان چمپیونشیپ
گفتگوی ویدئوی امیرعلی اکبری با سایت وان چمپیونشیپ
اولین نبرد امیر علی اکبری (۱۰-۱) مبارز سنگین وزن ایرانی در قفس سازمان ONE Championship عصر فردا جمعه ۱۵ اسفند ۹۹ پخش خواهد شد و به همین بهانه خبرنگار سایت رسمی وان چمپیونشیپ سراغ امیر علی اکبری در سنگاپور رفته و گپ و گفت کوتاهی با او داشت.
معرفی سه کتاب ارزنده در مورد هیپنوتیزم ذن مدی تیشن
معرفی سه کتاب ارزنده در مورد هیپنوتیزم ذن مدی تیشن
در مورد نویسنده : عبدالرضا مهرگانی (بازگیر) مربی و داور درجه یک فدراسیون کونگ فو و ووشو می باشد. شروع فعالیت هنرهای رزمی ایشان از سال 1368 و در زمینه هنرهای رزمی کاربرد ذن و هیپنوتیزم در ورزش های رزمی کتاب های تالیف کرده اند و برای اولین بار در ایران کتاب کاربرد هیپنوتیزم در ورزش های رزمی را منتشر کردند و چندین جلد کتاب دیگر میز منتشر کردند.