www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۹:۲۷ 1398/11/08

حسینی: برخی کاندیداهای مجلس در میانه به من پیشنهاد پول دادند!

ملی‌پوش المپیکی تکواندو گفت: با نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس برخی کاندیدا به من پیشنهاد پول دادند، اما نمی‌خواهم رای خود و اعتماد مردم را به پول بفروشم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، میرهاشم حسینی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکرد خود در آخرین هفته رقابت‌های لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: در دیدار مقابل پاس  برای اولین بار در فصل جاری در وزن 80- کیلوگرم به میدان رفتم. نماینده وزن ششم تیم پاس یکی از بهترین بازیکنان ایران است، اما با این در حال در وزن غیر تخصصی توانستم حریف خود را 20 تایی کنم. واقعا این دیدار یکی از مسابقات جذاب لیگ برتر تکواندو بود و خودم از آن لذت بردم.

وی در خصوص مبارزه در وزن ششم تیم شهرداری ورامین گفت: داستان مسابقات لیگ با تیم ملی متفاوت است و ما در هر وزنی که بتوانیم به تیم و کادرفنی کمک کنیم دریغ نخواهیم کرد و مسابقه خواهیم داد. در این مسابقه با صلاحدید کادرفنی در وزن ششم مبارزه کردم و خدا را شکر موفق به کسب یکی از پیروزی‌های تیمم در بازی مقابل پاس شدم.

المپین تکواندو ایران در خصوص شانس شهرداری ورامین برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر تکواندو گفت: صد در صد قهرمان لیگ برتر خواهیم شد. به جز من، سعید رجبی و سروش احمدی سایر بازیکنان شهرداری ورامین جوان و جویای نام هستند و ما نیز در اکثر بازی‌ها حضور نداشتیم. دیدار مقابل پاس اولین حضور من در رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری تکواندو بود.

حسینی با انتقاد از برخی اظهارنظرها عنوان کرد: برخی‌‌ها خانلرخانی را متهم به حاضری خوری کردند، در حالی که واقعیت این است که اگر اینگونه بخواهیم نگاه کنیم همه مربیان لیگ برتری حاضری‌خور هستند و  ما هم قبلا در تیم مربی حاضری خور دیگری بودیم. ما 5 بازیکن ملی‌پوش بودیم که در حال حاضر 3 نفرمان در تیم شهرداری حضور داریم و در اکثر بازی‌ها نیز بازی نکردیم. تمام تلاش ما این است که برای تیم شهرداری ورامین مثمرثمر باشیم و بتوانیم به این تیم کمک کنیم.

وی در خصوص تصمیم کادرفنی تیم ملی برای حضور ملی‌پوشان المپیکی در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: برای من تنها کسب مدال مهم است و اینکه در چه رویدادی مبارزه می‌کنم تفاوتی ندارد. هر بازیکنی آرزو دارد در کارنامه ورزشی خود چندین مدال خوش‌رنگ داشته باشد. پیش از این در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شده بودم و دوست دارم بار دیگر این مدال را تکرار کنم. تکرار مدال شایستگی و ثبات یک بازیکن را نشان می‌دهد و بار دیگر تلاش خواهم کرد به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام و  و پرچم کشورمان را به اهتزار در بیاورم.

قهرمان بازی‌های آسیایی اندونزی در خصوص اینکه در مسابقات قهرمانی آسیا در چه وزنی به میدان خواهد رفت، افزود: با توجه به اینکه برای رسیدن به وزن 68 کیلوگرم اذیت خواهم شد، قطعا در این وزن در لبنان مبارزه نخواهم کرد، اما همه چیز به نظر کادرفنی بستگی خواهد داشت که صلاح بداند در کدام وزن حضور داشته باشم.

حسینی در پاسخ به این سوال که امکان مبارزه او در وزن 80- کیلوگرم وجود خواهد داشت، تاکید کرد: امکان این موضوع وجود ندارد، چرا که کادرفنی موافق این موضوع نیست. باور کنید می‌توانم در وزن 80- کیلوگرم مبارزه کنم و در آخرین هفته لیگ نیز یکی از بهترین بازیکنان این وزن را در ایران شکست دادم. اصلا به این فکر نخواهم کرد که به عنوان یکی المپیکی تنها در ترکیب تیم ملی باشم و تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا دومین مدالم را در قهرمانی آسیا کسب کنم. برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از انگیزه بالایی برخوردار هستم و دوست دارم قبلا از حضور در المپیک یک مدال خوشرنگ کسب کنم تا در توکیو به بهترین مدال برسم.

وی با ابراز ناراحتی از کم لطفی مسئولان استانه میانه گفت: فرماندار شهرستان میانه همیشه به من لطف داشته است، اما سایر مسئولان میانه هیچ کاری برای من انجام ندادند. شنیدم برخی عنوان کردند که به حسینی جوایز میلیونی پرداخت شده است، اما این واقعیت ندارد. بعد از کسب سهمیه تنها یک دسته گل، یک جعبه شیرینی و یک میلیون تومان دریافت کردم و این در حالی است که خودم نیز در مراسم تجلیل آقایان حضور نداشتم.

نایب قهرمان مسابقات جهانی 2017 عنوان کرد: بیشتر دوستان با برگزاری این مراسم به دنبال استفاده تبلیغاتی از ورزشکاران هستند. با نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس اکثر کاندیداهایی که ثبت‌نام کردند به من پیشنهاد پول دادند، اما نمی‌خواهم رای خود و اعتماد مردم را به پول بفروشم. امیدوارم هر کسی که می‌تواند رای لازم را کسب و به مردم این شهرستان خدمت کند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.