www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۴ 1395/02/19

حذف محجوب از گردونه رقابت‌ها/ دستان خالی جودو در گرند اسلم آذربایجان

آخرین نماینده تیم ملی جودوی کشورمان مقابل نماینده گرجستان ایپون شد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، رقابت‌های جودو گرنداسلم جمهوری آذربایجان که دارای امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک 2016 ریو است، از روز جمعه با حضور 448 جودوکار از 76 کشور در شهر باکو […]

آخرین نماینده تیم ملی جودوی کشورمان مقابل نماینده گرجستان ایپون شد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، رقابت‌های جودو گرنداسلم جمهوری آذربایجان که دارای امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک 2016 ریو است، از روز جمعه با حضور 448 جودوکار از 76 کشور در شهر باکو پایتخت این جمهوری آذربایجان آغاز شد.

امروز در سومین روز از این رقابت‌ها جواد محجوب در وزن 100- کیلوگرم در گروه C دور نخست “دکو دیدیر” از استرالیا را شکست داد و به دور دوم راه یافت.

وی در دور دوم مقابل “بکا جیوناشویلی” از گرجستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

البته امروز سعید مرادی در وزن 90- کیلوگرم در اولین دیدار خود در گروه A  مقابل “حاتم عبدالاخر” از مصر ایپون شد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

در نخستین روز از این مسابقات جودوکاران دو وزن 60- و 66- کیلوگرم بخش مردان به روی تاتامی رفتند که علیرضا خجسته در وزن 66- کیلوگرم دور دوم با شکست برابر رقیب استرالیایی خود از دور رقابت‌ها کنار رفت. با این شکستی که خجسته مقابل نماینده استرالیا داشت تیم ملی جودوی ایران شانس کسب چهارمین سهمیه المپیک را از دست داد.

سعید ملایی جودوکار وزن 81 کیلوگرم تیم ملی کشورمان در نخستین گام به مصاف “نماز اوف” جودوکار نامدار کشور میزبان رفت و در لحظات پایانی با ضربه فنی نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.