www.khabarrazmavar.ir

جودو بین المللی قزاقستان؛

شناسه خبر : 15656 ۱۶:۵۵ ۱۳۹۸/۰۴/۲۸

حذف سه نماینده ایران در روز دوم

با شکست و حذف سه ملی پوش جودو ایران در روز دوم از رقابتهای بین المللی قزاقستان، پرونده تیم پنج نفره کشورمان در این مسابقات با همان دو مدال نقره بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات روز گذشته با حضور ۱۷۵ جودوکار از ۱۱ کشور در شهر آکتائو قزاقستان آغاز شد که در نهایت تیم ۵ نقره کشورمان با دو مدال نقره به کار خود پایان داد.

در وزن ۶۶- کیلوگرم علیرضا خجسته و در وزن ۷۳- کیلوگرم محمد محمدی بریمانلو به نشان نقره دست یافتند.

مهدی فتحی پور در وزن ۸۱- کیلوگرم بعد از برتری مقابل «آرجینستو» و «آیدین دارتایف» از قزاقستان، در مرحله نیمه نهایی به «تراپل توپاکف» از روسیه باخت و به دیدار رده بندی رفت. وی در مبارزه برای کسب مدال برنز نتیجه را به «پاول برلین» از روسیه واگذار کرد و حذف شد.

محمد ملک محمدی در وزن ۹۰- کیلوگرم بعد از برتری مقابل «سامانوف» و «زکریایف» از قزاقستان‌، ابتدا در نیمه نهایی برابر «رومن دونستوف» از روسیه و سپس در دیدار رده بندی برابر «دوستان میلیف» از ازبکستان باخت و به مدال نرسید.

رامین صفویه در وزن ۱۰۰- کیلوگرم همان دور نخست نتیجه را به «رابسیمیک» از قزاقستان واگذار کرد و حذف شد.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.