www.khabarrazmavar.ir

بوکس قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۲ - اسپانیا

شناسه خبر : ۰۸:۳۲ 1401/08/27

حذف دومین بوکسور جوان ایران/ صعود ساعدپناه به دور دوم

در جریان سومین روز رقابت‌های بوکس قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۲ اسپانیا، نمایندگان ایران یک برد و یک باخت کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات بوکس قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۲ از روز سه‌شنبه – ۲۴ آبان‌ماه با حضور ۵۹۷ بوکسور از ۷۳ کشور جهان به میزبانی اسپانیا و در شهر آلیکانته آغاز و تا روز پنجم آذرماه ادامه خواهد داشت.

 پنج‌شنبه شب ۲۶ آبان‌ ۱۴۰۱ و در سومین روز این رقابت‌ها، محمد پارسی در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم و آرین ساعدپناه در وزن ۹۲ کیلوگرم نمایندگان کشورمان بودند.

ابتدا آرین ساعدپناه در وزن ۹۲ کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف “آرگن باکتیبکوف” از قرقیزستان رفت و با ارائه عملکردی خوب موفق به برتری ۵ بر صفر مقابل حریف خود شد و به مرحله بعد راه یافت.

اما دومین بوکسور ایران محمد پارسی در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم بود که در اولین گام به مصاف “هالیت داش” از ترکیه رفت و نتیجه را ۴ بر یک واگذار کرد تا از دور رقابت‌ها کنار برود.

 نماینده کشورمان در این دیدار در راند نخست با نتیجه ۴ بر یک مغلوب حریف خود شد، اما راند دوم را با برتری ۳ بر ۲ به سود خود خاتمه داد. پارسی با وجود عملکرد خوب در راند سوم نیز مغلوب حریف خود شد.

 فردا (جمعه – ۲۷ آبان ماه) و در چهارمین روز مسابقات، تیم ملی بوکس کشورمان نماینده‌ای نخواهد داشت.

 هدایت تیم ملی بوکس جوانان برعهده رضا مهدی‌پور به عنوان سرمربی و مرتضی سپهوندی به عنوان مربی است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.