www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۱۵ 1399/01/14

حبیب از مبارزه در UFC 249 کنار کشید!

“قطعاً بیشتر از شما بابت لغو شدن این مبارزه ناراحتم.”

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در حالی که زمان زیادی تا تاریخ برگزاری رویداد یو اف سی ۲۴۹ باقی نمانده، هر روز اخبار مختلفی درباره این مسابقات به بیرون درز پیدا می کند.

حال حبیب نورماگومدوف قهرمان کنونی دسته سبک وزن UFC با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود رسماً از حضور در این رویداد انصراف داد.

“در قرنطینه خانگی نشسته ام و واکنش مردم نسبت به شرایط مبارزه ام را میخوانم. مشخص شده که کل جهان باید در قرنطینه بمانند، دولت های تمامی کشور ها، افراد معروف سراسر دنیا درخواست میکنند که نکات بهداشتی را دنبال کنید تا از پخش شدن این بیماری جلوگیری شود و مردم زنده بمانند و حبیب تنها فردیست که می بایست تمام این محدودیت ها برایش برداشته بشه تا بتواند به آن سر دنیا پرواز کند فقط بخاطر یک مبارزه؟”

“من همه این ها رو می دانم و قطعاً بیشتر از شما به خاطر لغو شدن این مبارزه ناراحتم، احتمالاً مثل بقیه. من بعد از این مبارزه برنامه های زیادی داشتم ولی من نمیتوانم همه چیز را تحت کنترل داشته باشم. بزرگترین کشور ها و شرکت ها از اتفاقی که در حال رخ دادن است شوکه شده اند. هر روز اتفاقی می افتد که از قبل پیش‌بینی نشده بود، اما حبیب هنوز هم می بایست مبارزه کند، این چیزیست که شما میگویید؟ مواظب خودتان باشید و خودتان را جای من بگذارید.”
این صحبت های عقاب به معنی انصراف او از مبارزه برابر “اِل کوکوی” است و این یعنی باید مبارزه حبیب و تونی برای پنجمین بار کنسل شده و طلسم این مبارزه همچنان پابرجاست.
اکنون باید منتظر ماند و واکنش دِینا وایت و یو اف سی را نسبت به این اتفاقات دید. آیا سازمان کس دیگری را جایگزین حبیب برای حفظ رویداد یو اف سی ۲۴۹ خواهد کرد؟ آیا تونی فرگوسن را از فایت کارت مسابقات کنار خواهد گذاشت و مبارزه او و حبیب را به تعویق خواهد انداخت؟ یا کل رویداد را لغو خواهد کرد؟! بنا به شنیده ها جاستین گِیجی، داستین پویریر و خورخه ماسویدال از جمله گزینه های مطرح برای جایگزینی حبیب هستند.
در طرف دیگر تونی فرگوسن حبیب را یک ترسو خواند و از یو اف سی خواست که او را از مقام قهرمانی خلع کند و کمربندش را از او بگیرد. تونی همچنین نسبت به خبر جایگزینی گیجی هم گفت: “او اصلاً در حد و اندازه های من نیست. من قهرمانم و جاستین در یو اف سی ۴ پیروزی و ۲ باخت داشته. تنها کسانی که شایسته مبارزه برابر من هستند حبیب و کانر هستند.”

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.