www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۱۰ 1396/09/19

جُرج سنت پیر کمربند قهرمانی اش را تسلیم کرد!

قهرمان میان وزن UFC با انتشار بیانیه ای شوکه کننده از تسلیم کردن عنوان قهرمانی اش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، GSP پس از حدود چهار سال دوباره به هشت ضلعی UFC بازگشت و در یک دسته بالاتر و در مبارزه عنوان قهرمانی میان وزن موفق شد “مایکل بیسپینگ” را شکست دهد و قهرمان جدید این وزن شود اما دیری نپایید که خبری شوکه کننده طرفدارن MMA را بهت فرو برد و آن خبر تسلیم کردن کمربند قهرمانی توسط سنت پیر بود.
فایتر کهنه کار کانادایی در بیانیه رسمی خود چنین نوشت: “مبارزه ام در رویداد UFC 217 یکی از عالی ترین شب های زندگی من بود اما اکنون می دانم که به مقداری زمان احتیاج دارم تا بر روی سلامتی ام متمرکز شوم. من برای همه ورزشکاران و این ورزش احترام قائلم و نمی خواهم یک دسته وزنی کامل را معطل خودم کنم. من کمربند را تسلیم می کنم و زمانی که سلامتی ام را به دست آوردم یک بار دیگر با UFC کار می کنم تا هدف بعدی دوران ورزشی ام را مشخص کنیم”.

منابع نزدیک به سنت پیر مشکل سلامتی او را “ورم مخاط روده بزرگ” که یک التهاب در روده بزرگ است عنوان کرده اند و بسیاری معتقدند این مشکل به دلیل تلاش سنت پیر برای بالا بردن وزنش در کوتاه مدت برای مبارزه با مایکل بیسپینگ به وجود آمده است.به هر روی با این تصمیم جرج سنت پیر، “رابرت وایتِیکِر” که تا پیش از این قهرمان موقت میان وزن بود اکنون به قهرمان این دسته تبدیل شد و بدین ترتیب مبارزه اش در UFC 221 برابر “لوک راکهولد” مبارزه عنوان قهرمانی خواهد بود.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار