www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۱۵ 1394/08/04

جودو جوانان جهان؛ صفویه با شکست از حریف برزیلی حذف شد

آخرین نماینده ایران در رقابتهای جودو قهرمانی جوانان جهان با شکست برابر جودکار برزیلی از گردونه مسابقات کنار رفت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه رقابتهای جودو جوانان جوانان ۲۰۱۵ – امارات امروز دوشنبه چهارم آبان‌ماه برگزار شد که در بخش انفرادی رامين صفويه که هفته گذشته طلای جوانان آسیا را کسب […]

آخرین نماینده ایران در رقابتهای جودو قهرمانی جوانان جهان با شکست برابر جودکار برزیلی از گردونه مسابقات کنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه رقابتهای جودو جوانان جوانان ۲۰۱۵ – امارات امروز دوشنبه چهارم آبان‌ماه برگزار شد که در بخش انفرادی رامين صفويه که هفته گذشته طلای جوانان آسیا را کسب کرده بود، در اولين مبارزه براي ديدار با «سويريد» از بلاروس به روی تاتامی رفت و با امتیاز «وازاری» صاحب پیروزی شد و به دوم راه يافت.

نماینده وزن ۱۰۰- کیلوگرم ایران در دور بعد برابر «لیئوناردو گونسالیس» از برزیل قرار گرفت که در پايان چهار دقيقه مبارزه با يك اخطار بازنده شد و از دور رقابتها كنار رفت.

رقابتهای جودو قهرمانی جوانان صبح جمعه با حضور ٥٦٠ جودوكار از ٨٢ كشور به ميزبانی امارات در ابوظبی آغاز شد و تا روز سه‌شنبه پنجم آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.