www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۷ 1394/04/14

جودو جايزه بزرگ مغولستان؛ محجوب هم برنز گرفت

جودوکار وزن 100- کیلوگرم ایران در روز پایانی رقابتهای جودوی جایزه بزرگ مغولستان با کسب سه پیروزی و یک شکست به مدال برنز دست یافت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محجوب در دور نخست تيمور بولات از قزاقستان را در دقيقه سوم ضربه فنی كرده بود. وی براي رسيدن به بازی نهايی با آريون وولف […]

جودوکار وزن 100- کیلوگرم ایران در روز پایانی رقابتهای جودوی جایزه بزرگ مغولستان با کسب سه پیروزی و یک شکست به مدال برنز دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محجوب در دور نخست تيمور بولات از قزاقستان را در دقيقه سوم ضربه فنی كرده بود. وی براي رسيدن به بازی نهايی با آريون وولف از ژاپن مبارزه كرد که در این رویارویی تن به شکست داد. اين ژاپنی در مرحله مقدماتی تايگر خابلوف قهرمان المپيك را شكست داده بود. در مرحله يك چهارم نهايی مقابل نماينده كشور ميزبان با امتياز وازاری پیروز شد و به نيمه نهايی راه يافت.

جودوکار وزن 100- کیلوگرم ایران در دیدار رده بندی جودوکاری از مغولستان را شکست داد و مدال برنز را کسب کرد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.