www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۷ 1394/04/14

جودو جايزه بزرگ مغولستان؛ محجوب هم برنز گرفت

جودوکار وزن 100- کیلوگرم ایران در روز پایانی رقابتهای جودوی جایزه بزرگ مغولستان با کسب سه پیروزی و یک شکست به مدال برنز دست یافت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محجوب در دور نخست تيمور بولات از قزاقستان را در دقيقه سوم ضربه فنی كرده بود. وی براي رسيدن به بازی نهايی با آريون وولف […]

جودوکار وزن 100- کیلوگرم ایران در روز پایانی رقابتهای جودوی جایزه بزرگ مغولستان با کسب سه پیروزی و یک شکست به مدال برنز دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، محجوب در دور نخست تيمور بولات از قزاقستان را در دقيقه سوم ضربه فنی كرده بود. وی براي رسيدن به بازی نهايی با آريون وولف از ژاپن مبارزه كرد که در این رویارویی تن به شکست داد. اين ژاپنی در مرحله مقدماتی تايگر خابلوف قهرمان المپيك را شكست داده بود. در مرحله يك چهارم نهايی مقابل نماينده كشور ميزبان با امتياز وازاری پیروز شد و به نيمه نهايی راه يافت.

جودوکار وزن 100- کیلوگرم ایران در دیدار رده بندی جودوکاری از مغولستان را شکست داد و مدال برنز را کسب کرد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.