www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۰ 1401/08/10

جوجیتسو قهرمانی جهان؛ پنجمی ۳ نماینده ایران در روز چهارم

در چهارمین روز مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان، سه نماینده کشورمان در آستانه کسب مدال به مقام پنجم رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، چهارمین روز از مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان در تمامی رده‌های سنی از صبح امروز (سه‌شنبه – 10 آبان ماه) با برگزاری رقابت‌های کاتا و فایت زیر 18 سال در ابوظبی امارات پیگیری شد و نمایندگان کشورمان نتایجی به شرح زیر کسب کردند:

در رقابت‌های کاتای نمایشی، تیم محمد افسری جدیدی و امیرحسین احمدی ترکی‌پور در رقابت با تیم‌های ایتالیا، اتریش، تایلند، اسپانیا، چین تایپه، رومانی و ویتنام در جایگاه پنجم قرار گرفت. در این بخش از مسابقات چین تایپه به مقام قهرمانی رسید، اتریش دوم شد و تیم‌های اسپانیا و تایلند نیز مشترکاً سوم شدند.

همچنین در رقابت‌های استایل فایل زیر 18 سال ابوالفضل نوروزی و رسام احمدی نمایندگان کشورمان در اوزان خود به مقام پنجم رسیدند.

در رقابت‌های وزن 55- کیلوگرم نیز ابوالفضل نوروزی پس از دو پیروزی مقابل حریفانی از یونان و ویتنام و با قبول شکست مقابل حریفانی از تایلند و فرانسه به مقام پنجم بسنده کرد. رسام احمدی هم در وزن 81+ کیلوگرم پس از پیروزی بر نماینده آمریکا و دو شکست مقابل مجارستان و آلمان به مقام پنجم بسنده کرد.

براساس این گزارش و در حاشیه مسابقات امروز، جو تام فورد دبیرکل فدراسیون جهانی جوجیتسو با محمدحسن رستمیان رئیس انجمن جوجیستو ایران دیدار و لوح یادبود مسابقات را به وی اهدا کرد. در این دیدار صحبت‌هایی نیز درباره همکاری ایران با فدراسیون جهانی مطرح شد.

مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان از روز شنبه – 7 آبان ماه با حضور 1700 ورزشکار از 75 کشور جهان در ابوظبی امارات آغاز شد و روز جمعه 13 آبان ماه به پایان می‌رسد.

جوجیتسو , تیم ملی جوجیتسو ,

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.