www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۴۶ 1401/08/09

جوجیتسو قهرمانی جهان؛ رستمیان نخستین مدال ایران را کسب کرد

در سومین روز مسابقات جوجیتسو قهرمانی جهان، محمدمهدی رستمیان نماینده زیر ۲۱ سال کشورمان به مدال نقره استایل فایت دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات جوجیتسو JJIF قهرمانی جهان در تمامی رده‌های سنی از روز شنبه – 6 آبان‌ماه با حضور 1700 ورزشکار از 75 کشور جهان در “ابوظبی” امارات آغاز شد و امروز در سومین روز رقابت‌ها و در استایل فایت رده سنی زیر 21 سال، محمد مهدی رستمیان ننماینده کشورمان موفق به کسب مدال نقره شد و سه نماینده کشورمان از دور مسابقات کنار رفتند.

در رقابت‌های امروز، محمد مهدی رستمیان در وزن 94+ کیلوگرم در گروه پنج نفره خود با شکست نمایندگانی از یونان و اندونزی و شکست مقابل رقبای از کلمبیا و عراق به مدال نقره دست یافت و اولین مدال کشورمان را کسب کرد.

همچنین در وزن 77- کلوگرم، بهراد رادخواه در اولین مسابقه حریف قزاقستانی خود را شکست داد، اما در مسابقه دوم با شکست از حریف از مونته‌نگرو از دور مسابقات کنار رفت.

قائم گودرزی دیگر نماینده کشورمان در وزن 77- کیلوگرم، با دو شکست مقابل حریفان از ایتالیا و مجارستان به کار خود پایان داد.  در وزن 85- کیلوگرم نیز ایلیا محسنپور با شکست مقابل رقبایی از مونته‌نگرو و یونان به کار خود پایان داد.

در ادامه مسابقات، فردا(سه‌شنبه – 10 آبان‌ماه) و در استایل فایت رده سنی زیر 18 سال رسام احمدی مصری دشتی و ابوالفضل نوروزی به رقابت با رقبای خود خواهند پرداخت.

همچنین در روز اول مسابقات و در رده سنی مستر2 ، علیرضا داوودی در وزن 77- کیلوگرم با برتری مقابل رقبایی از رومانی، آذربایجان و یونان موفق به کسب مدال طلا شد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.