www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۲۷ 1402/09/08

ثبت‌نام افشین چگینی برای انتخابات فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی

دبیر سابق فدراسیون و قهرمان اسبق کیک بوکسینگ جهان برای حضور در انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ثبت نام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، افشین هادی چگینی، دبیر اسبق فدراسیون رزمی ، قهرمان اسبق کیک بوکسینگ جهان و رئیس فعلی اداره ورزش و جوانان دماوند، برای احراز پست ریاست فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ثبت نام کرد.

چگینی با مدرک دکترای مدیریت سازمان‌های ورزشی هم اکنون ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند را برعهده داشته و در سوابقش، مسئولیت‌هایی، چون دبیر اسبق همین فدراسیون ، مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی کارخانجات پوشینه بافت ایران (فعال در لیگ‌های برتر رشته‌های فوتسال، تکواندو، ووشو و …)، چهار دوره ریاست هیات ورزش‌های رزمی استان قزوین، دبیر کلی و عضویت در کمیته فنی فدراسیون ، سرمربیگری تیم ملی کیک بوکسینگ جوانان، ریاست کمیته امور استان‌های فدراسیون رزمی و مسئولیت بازرسی فدراسیون راگبی به چشم می‌خورد.

وی در ورزش قهرمانی نیز چند عنوان جهانی در رشته‌های کیک بوکسینگ و پنجاک سیلات را در کارنامه داشته و علاوه بر آن به عنوان مدیر نمونه و برتر در تهران و همچنین دماوند شناخته شده است.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.