www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۲۲ 1394/03/04

تیم ملی جوجیتسوی ایران قهرمان غرب آسیا شد / برنز رودکی در تجربه ای جدید

تیم ملی جوجیتسوی ایران با کسب هشت مدال رنگارنگ بر سکوی قهرمانی رقابت های قهرمانی غرب آسیا ایستاد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، در روز پایانی این رقابتها و در وزن آزاد، محمد منصوری داور به مدال طلا دست یافت و امیر حسین خادمیان دیگر شرکت کننده کشورمان در این وزن صاحب نشان نقره […]

تیم ملی جوجیتسوی ایران با کسب هشت مدال رنگارنگ بر سکوی قهرمانی رقابت های قهرمانی غرب آسیا ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، در روز پایانی این رقابتها و در وزن آزاد، محمد منصوری داور به مدال طلا دست یافت و امیر حسین خادمیان دیگر شرکت کننده کشورمان در این وزن صاحب نشان نقره شد.

در روز نخست این مسابقات نیز مهران ستار (منهای 56 کیلوگرم)، امیرحسین خادمیان (منهای 69 کیلوگرم) و محمد منصوری (منهای 77 کیلوگرم) مدال طلا گرفتند. احمدرضا حیدری (منهای 62 کیلوگرم) نقره گرفت. محسن حمیدی (منهای 94 کیلوگرم) و محمدرضا رودکی (به اضافه 94 کیلوگرم) مدال برنز کسب کردند، ضمن اینکه حبیب رنجبر نماینده وزن منهای 85 کیلوگرم به مقام پنجم رسید.

بدین ترتیب تیم ملی جوجیتسوی ایران با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز عنوان قهرمانی رقابتهای غرب آسیا را از آن خود کرد و تیم های کویت و سوریه به ترتیب دوم و سوم شدند. این مسابقات طی روزهای 2 و 3 خرداد با حضور هفت تیم ایران، سوریه، عراق، لبنان، کویت، اردن و فلسطین در لبنان برگزار شد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.