www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۳۵ 1395/03/17

تیم ملی تکواندو راهی يونان می شود

ملی پوشان تکواندو کشورمان برای حضور در یک تورنمنت بین المللی چهارشنبه هفته جاری راهی یونان می شوند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  ، اعضای تیم ملی تکواندو کشورمان که برای حضوری موفق در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو آماده می شوند بعد از پشت سر گذاشتن چند مرحله تمرین با تیم های خارجی و منتخب […]

ملی پوشان تکواندو کشورمان برای حضور در یک تورنمنت بین المللی چهارشنبه هفته جاری راهی یونان می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  ، اعضای تیم ملی تکواندو کشورمان که برای حضوری موفق در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو آماده می شوند بعد از پشت سر گذاشتن چند مرحله تمرین با تیم های خارجی و منتخب استانها راهی یونان می شود تا با حضور در یک تورنمنت بین المللی کادر فنی شرایط ملی پوشان المپیکی را در شرایط مبارزه محک بزنند.
ششمين دوره رقابتهای بين‌المللي يونان طی روزهای ۲۱ تا ۲۳ خردادماه برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان با تركيب آرمين هادي‌پور در وزن ۵۴- كيلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- كيلوگرم، مهدي خدابخشي در وزن ۸۰- كيلوگرم، سجاد مرداني در وزن ۸۷+ كيلوگرم و كيميا عليزاده در وزن ۵۷- كيلوگرم ايران در این دوره از رقابتها به میدان می رود.
این تیم ساعت ۳ بامداد چهارشنبه تهران را به مقصد یونان ترک خواهند کرد. این دوره از رقابت‌ها در سه رده سني نونهالان، نوجوانان و جوانان-بزرگسالان روز برگزار خواهد شد.

هدايت تيم ملي كشورمان در گروه مردان برعهده بيژن مقانلو بعنوان سرمربي، مهدي بي‌باك و مهرداد يوسفي بعنوان مربي است و مهرو كمراني هدايت كيميا عليزاده را در اين رقابت‌ها برعهده دارد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.