www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی جهان- منچستر؛

شناسه خبر : 09:26 1398/02/21

تیم ملی تکواندو ایران بدون سرمربی و رئیس راهی انگلستان شد

اعضای تیم ملی تکواندو ایران بدون سرمربی و رئیس فدراسیون شب گذشته تهران را به مقصد انگلستان برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان ترک کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، در حالی که قرار بود کاروان تکواندو ایران برای حضور در بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان در یک گروه شب گذشته راهی منچستر شود، به دلیل نرسیدن روادید هشت عضو تیم ملی، گروه نخست بدون سید محمد پولادگر و فریبرز عسگری تهران را ترک کردند.

سفارت انگلستان در ترکیه تاکنون برای آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی، سجاد مردانی، علی محمد بسحاق، آرش فرهادیان، سید محمد پولادگر و نماینده وزارت ورزش روادید صادر نکرده است. سایر نفرات شب گذشته راهی دوحه شده و از آنجا به منچستر رفتند.

فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی نیز در تهران ماند تا ادامه تمرینات ملی پوشان را تا صدور روادید پیگیری کند. گفته می‌شود تا روز دوشنبه روادید سایر اعضای تیم صادر و آنها راهی انگلستان خواهند شد.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات رقابتهای اوزان اول و سوم روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و با توجه به صادر نشدن روادید حسینی و هادی پور کادر فنی کار دشواری برای آماده سازی این دو خواهد داشت.

بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان چهارشنبه هفته جاری با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی انگلستان در منچستر آغاز می‌شود.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.