www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۰۴ 1393/09/05

تیم ملی بزرگسالان فعلا برنامه ای ندارد / حاجی آخوندزاده: مربی خارجی امتحانش را پس داده است

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان گقت: به جای این که به فکر استخدام مربی خارجی باشیم، به دنبال پشتوانه سازی باشیم. مسعود حاجی آخوندزاده در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز ، در مورد وضعیت کنونی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان اظهار داشت: فعلا که نه برنامه ای هست و نه اردویی. طبیعتا تمرینات هم که […]

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان گقت: به جای این که به فکر استخدام مربی خارجی باشیم، به دنبال پشتوانه سازی باشیم.

مسعود حاجی آخوندزاده در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز ، در مورد وضعیت کنونی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان اظهار داشت: فعلا که نه برنامه ای هست و نه اردویی. طبیعتا تمرینات هم که تعطیل است.

وی در مورد منحل شدن تیم ملی بزرگسالان خاطر نشان کرد: تیم که منحل نشده، اما در حال حاضر هیچ برنامه ای نداریم. آن هم در شرایطی که مسابقات کسب سهمیه المپیک به طور مرتب در کل جهان در حال برگزاری است.

سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان کشورمان، درباره خبر استخدام مربی خارجی برای تیم ملی یادآور شد: اولا این که مربی خارجی پول می خواهد. ثانیا، پیش از این، مربی خارجی امتحان خود را پس داده است. به نظرم، به جای این قبیل کارها، باید بر روی تیم های پایه کار کنیم.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.