www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۰۵ 1395/03/22

تیم ملي تکواندو ایران به پنج مدال دست پیدا کرد

در پايان رقابتهاي بين المللي يونان تيم پنج نفره كشورمان موفق به كسب چهار مدال طلا و يك برنز شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اين دوره از مسابقات روز جمعه با برگزاري مسابقات رده سني نونهالان در سهر تسالونيكي یونان آغاز و امروز با انجام مبارزات رده سني بزرگسالان پيگيري شد كه هر […]

در پايان رقابتهاي بين المللي يونان تيم پنج نفره كشورمان موفق به كسب چهار مدال طلا و يك برنز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اين دوره از مسابقات روز جمعه با برگزاري مسابقات رده سني نونهالان در سهر تسالونيكي یونان آغاز و امروز با انجام مبارزات رده سني بزرگسالان پيگيري شد كه هر پنج عضو تيم اعزامي كشورمان موفق به كسب مدال شدند.
هادي پور، عاشورزاده، خدابخش ،و عليزاده با شكست همه رقبا موفق به كسب مدال طلا شدند و مرداني هم در سنگين وزن نقره گرفت.
كيميا عليزاده در وزن ۶۲- كيلوگرم زنان  «گابريلا داجنوس» از لهستان ، «هدايا ملك> ،  «آیریش جوویک» از صربستان را از پیش رو برداشت و به فينال راه پيدا كرد .
وي براي كسب مدال طلا در فینال یکی از حریفانش در المپیک ریو یعنی «نیکیتا گلاسنوویک» از سوئد را پیش رو داشت که نماینده سوئد از مبارزه با علیزاده انصراف داد و کیمیا به مدال طلا رسید.
مهدی خدابخشی نماينده  وزن ۸۰- کیلوگرم كشورمان پس از یکدور استراحت، «اپوستالوس تليك استوگلو» از يونان ، «انتون کوتکوف» از روسیه و  «پیوتر پازینسکی» از لهستان را شكست داد و بر سکوی نخست این رقابت ها ایستاد.
تکواندوکار لهستانی سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو را در اختیار دارد و چندی پیش به مدال برنز مسابقات قهرمانی اروپا رسید.
فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان، پس از یکدور استراحت،  «مکس کارتر» از انگلیس و «الفریوس فکیبوس» از یونان را شكست داد و  به مدال طلا دست پيدا كرد.
آرمين هادی پور نماينده وزن ۵۴- کیلوگرم، پس از یکدور استراحت، «ایوناس» از یونان را ۱۸ بر یک برد و در فینال نیز با نتیجه ۱۳ بر ۲ از سد «جک وولی» از ایرلند گذشت و چهارمين مدال طلاي تيم ملي كشورمان را به خود اختصاص داد.
تنها مدال نقره تيم كشورمان را سجاد مرداني در وزن ٨٧+ كيلوگرم كسب كرد. مرداني  برای کسب این مدال پس از یکدور استراحت، ابتدا «هنری کوکی» از انگلیس را ۱۰ بر ۶ برد، سپس «اولگ کوژنتکوف» از روسیه را در راند طلایی از پیش رو برداشت اما در فینال این رقابت ها ۳ بر یک نتیجه را به «عبدل عیسی اف» از نیجریه واگذار کرد و نایب قهرمان شد.
تيم ملي كشورمان كه براي حضور در المپيك آماده مي شود بعد از حضور در اين مسابقات به تهران باز مي گردد.
Tel-razmavar1

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.