www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۱۸ 1393/11/25

تکواندو جام باشگاههای آسیا ؛ شهرداری ورامین با پیروزی آغاز کرد

پنجمین دوره رقابتهای تکواندو جام باشگاههای آسیا با برتری شهرداری ورامین آغاز شد. به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور 7 تیم از ایران، عراق و افغانستان در خانه تکواندو آغاز شد که در نخستین بازی شهردرای ورامین 5 بر صفر افغانستان ب را شکست داد. پیام خانلرخانی در […]

پنجمین دوره رقابتهای تکواندو جام باشگاههای آسیا با برتری شهرداری ورامین آغاز شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور 7 تیم از ایران، عراق و افغانستان در خانه تکواندو آغاز شد که در نخستین بازی شهردرای ورامین 5 بر صفر افغانستان ب را شکست داد.

پیام خانلرخانی در این دیدار هادی مستعان، ابوالفضل یعقوبی، محمد خمسه، میاد بیگی و حمیدرضا بیات را در ترکیب خود قرار داد و در هر پنج وزن نیز صاحب پیروزی شد. این تیم در دومین دیدار خود باید با تیم اول افغانستان دیدار کند.

بر اساس قرعه کشی این مسابقات، تیم های شهرداری ورامین، باشگاه مقاومت، افغانستان الف و افغانستان ب در گروه یک و تیم های دانشگاه آزاد، بغداد و البصره در گروه دوم قرار دارند.

برنامه ادامه این مسابقات به این شرح است:

گروه یک:
باشگاه مقاومت – افغانستان الف
شهرداری ورامین – افغانستان الف
افغانستان ب – باشگاه مقاومت
شهرداری ورامین – باشگاه مقاومت
افغانستان الف – افغانستان ب

گروه دوم:
بغداد – البصره
دانشگاه آزاد – البصره
دانشگاه آزاد – بغداد

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.