www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۴۹ 1393/11/26

تکواندو جام باشگاههای آسیا؛ شهرداری ورامین فاتح جام باشگاه‌های آسیا شد

در فینال رقابتهای پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا، شهرداری ورامین با پیروزی برابر دانشگاه آزاد بر سکوی قهرمانی ایستاد و دانشگاه آزاد نایب قهرمان شد.به گزارش “رزم نیوز” ، در پایان پنجمین دوره مسابقات جام باشگاههای آسیا (G1)، دیدار فینال با حضور تیم های دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین برگزار شد که در پایان رقابت […]

در فینال رقابتهای پنجمین دوره جام باشگاههای تکواندوی آسیا، شهرداری ورامین با پیروزی برابر دانشگاه آزاد بر سکوی قهرمانی ایستاد و دانشگاه آزاد نایب قهرمان شد.به گزارش “رزم نیوز” ، در پایان پنجمین دوره مسابقات جام باشگاههای آسیا (G1)، دیدار فینال با حضور تیم های دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین برگزار شد که در پایان رقابت قهرمان و نایب قهرمان دوره قبل، شاگردان پیام خانلرخانی با نتیجه 4 بر یک به برتری دست یافتند تا ضمن انتقام فینال چهارمین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا، سکوی قهرمانی این مسابقات را نیز با اقتدار به نام خود ثبت کنند.

در اولین دیدار این دو تیم، میلاد بیگی از شهرداری ورامین با نتیجه 3 بر 2 از سد مهدی خدابخشی گذشت در ادامه فرزان عاشورزاده 7 بر 6 سینا بهرامی را برد تا شهرداری ورامین یک قدم به قهرمانی نزدیک شود.

در سومین پیکار بهنام اسبقی و علیرضا نصرآزادانی رو در روی هم قرار گرفتند که در راند دوم این مبارزه و در حالیکه علیرضا نصرآزادانی 5 بر 3 پیش بود، بهنام اسبقی به دلیل مصدومیت از ادامه مبارزه انصراف داد و این پیکار به سود علیرضا نصرآزادانی از دانشگاه آزاد به پایان رسید.

در چهارمین پیکار، 2 تکواندوکار سبک وزن بر روی شیاپ چانگ رفتند که محمد کاظمی از شهرداری ورامین 5 بر یک آرمین هادی پور را از پیش رو برداشت تا بدین ترتیب قهرمانی ورامینی ها مسجل شود.

در ادامه و در آخرین مبارزه این رقابتها نیز سجاد مردانی از شهرداری ورامین به دلیل انصراف امید عمیدی از حضور در این رقابت؛ 12 بر صفر پیروز میدان معرفی شد.

ترکیب تیم شهرداری ورامین:
محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده، بهنام اسبقی، میلاد بیگی، سجاد مردانی
سرمربی: پیام خانلرخانی

ترکیب تیم دانشگاه آزاد:
آرمین هادی پور، سینا بهرامی، علیرضا نصرآزادانی مهدی خدابخشی، امید عمیدی
سرمربی: سیدنعمت خلیفه

بدین ترتیب و در پایان رقابتهای پنجمین دوره جام باشگاههای آسیا، شهرداری ورامین بر سکوی نخست ایستاد، دانشگاه آزاد عنوان نایب قهرمانی را بدست آورد و باشگاه مقاومت سوم شد و تیم البصره عراق نیز عنوان چهارم را به خود اختصاص داد.

asian2015[1]

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید