www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۹:۳۹ 1401/08/14

توضیحی درباره چگونگی فعالیت بوکس زنان در ایران

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص چگونگی فعالیت رشته بوکس زنان در ایران، توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مریم کاظمی‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا در پاسخ به این سوال که باتوجه به آماده شدن پوشش اسلامی زنان برای رشته بوکس در ایران، فعالیت این رشته به چه صورت خواهد بود؟ اظهارکرد: برای فعالیت بوکس زنان برنامه داریم و از روزی که کار خود را در وزارت ورزش آغاز کردیم نیز فدراسیون بوکس درخواست خود را برای فعالیت در بخش زنان به فدراسیون آورده است.

وی ادامه داد: فدراسیون بوکس نهایت آن چه که بشود این رشته در بخش زنان ظرفیت قهرمانی داشته باشد را مطرح کرده است اما من در حال حاضر نمی‌توانم نظر شخصی در این خصوص داشته باشم زیرا کارگروه تخصصی باید درباره کلیه جوانب در این رشته که ممکن است مطرح شود به نتیجه و جمع‌بندی برسد.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که آیا به زودی می‌توانیم شاهد فعالیت بوکس زنان در ایران باشیم؟ گفت:‌ هیچ قولی را الان نمی‌توانم بدهم چون نمی‌توانم نظر شخصی داشته باشم و همان‌طور که گفتم باید کارگروه تخصصی با مجموعه‌ای از افراد تخصصی از معاونت‌های معتمد در وزات‌خانه در این خصوص تصمیم بگیرند.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.