www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۹:۳۹ 1401/08/14

توضیحی درباره چگونگی فعالیت بوکس زنان در ایران

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص چگونگی فعالیت رشته بوکس زنان در ایران، توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مریم کاظمی‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا در پاسخ به این سوال که باتوجه به آماده شدن پوشش اسلامی زنان برای رشته بوکس در ایران، فعالیت این رشته به چه صورت خواهد بود؟ اظهارکرد: برای فعالیت بوکس زنان برنامه داریم و از روزی که کار خود را در وزارت ورزش آغاز کردیم نیز فدراسیون بوکس درخواست خود را برای فعالیت در بخش زنان به فدراسیون آورده است.

وی ادامه داد: فدراسیون بوکس نهایت آن چه که بشود این رشته در بخش زنان ظرفیت قهرمانی داشته باشد را مطرح کرده است اما من در حال حاضر نمی‌توانم نظر شخصی در این خصوص داشته باشم زیرا کارگروه تخصصی باید درباره کلیه جوانب در این رشته که ممکن است مطرح شود به نتیجه و جمع‌بندی برسد.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که آیا به زودی می‌توانیم شاهد فعالیت بوکس زنان در ایران باشیم؟ گفت:‌ هیچ قولی را الان نمی‌توانم بدهم چون نمی‌توانم نظر شخصی داشته باشم و همان‌طور که گفتم باید کارگروه تخصصی با مجموعه‌ای از افراد تخصصی از معاونت‌های معتمد در وزات‌خانه در این خصوص تصمیم بگیرند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.