www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15906 ۰۸:۴۰ ۱۳۹۸/۰۵/۱۴

تمرینات تیم ملی تکواندو به آکادمی منتقل شد

اعضای تیم ملی تکواندو که آماده حضور در دومین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۹ می‌شوند، از روز گذشته اردوی خود را آکادمی ملی المپیک برپا کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، شنبه هفته جاری روابط عمومی فدراسیون تکواندو از آغاز اردوی تیم ملی با ۷ تکواندوکار از روز یکشنبه ۱۳ مردادماه در خانه تکواندو خبر داد. ملی پوشان دعوت شده اما تمرینات خود را در آکادمی ملی تکواندو آغاز کردند.

آرمین هادی‌پور، فرزان عاشورزاده، میرهاشم حسینی، سروش احمدی، امیرمحمد بخشی، سجاد مردانی و سعید رجبی زیر نظر فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به همراه  وحید عبداللهی به عنوان مربی در این اردو تمرین می کنند.

شنیده می شود خرابی سیستم های موتورخانه ساختمان مرکز تکواندو باعث این جابجایی شده و قرار است تا عصر پنجشنبه تمرینات در این محل ادامه پیدا کند. از سوی دیگر امیرمحمد بخشی در حالی به اردو دعوت شده که نامش در لیست رقابتهای گرندپری ثبت نشده است.

دومین مرحله نخست مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹، ۲۲ تا ۲۴ شهریورماه به میزبانی ژاپن در «چیبا» برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.