www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۱ 1402/04/22

تمجدید سایت وان چمپیونشیپ از غول ایرانی/ سه دلیل برای اینکه امیر می تواند خطرناک ترین مدعی سنگین وزن باشد!

سایت رسمی وان چمپیونشیپ با تمجدید از امیر علی اکبری، نوشت که فایتر ایرانی در صورت پیروزی در مبارزه پیش رو می تواند مدعی کسب عنوان سنگین وزن این سازمان باشد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سایت سازمان ONE CHAMPIONSHIP با تمجید از امیر علی اکبری فایتر ایرانی حال حاضر در این سازمان آسیایی، نوشت: پس از شکست ناپذیری در سال 2022، یک پیروزی برای علی اکبری می تواند او را در موقعیتی قرار دهد که مجدد در مقابل آناتولی مالیخین، قهرمان سنگین وزن ONE قرار گیرد.

سایت وان در ادامه نوشت: در اینجا سه دلیل وجود دارد که چرا امیر علی اکبری یکی از جذاب‌ترین و خطرناک‌ترین مدعیان این دسته است:

1. او یک مبارز با مهارت دوگانه است

علی اکبری یک ورزشکار با استعداد منحصر به فرد است. از یک طرف او یک کشتی گیر در سطح جهانی است. قهرمان سابق کشتی و یک گراپلر قدرتمند در بالاترین درجه است که می‌تواند هر رقیبی را هر زمان که بخواهد خاک کند.

از طرفی علی اکبری هم یک ناک اوت کننده بی رحم است. در 12 پیروزی حرفه ای MMA، او صاحب 9 ناک اوت پایانی شد – از جمله دو مسابقه مستقیم در برابر مبارزان برتر در بخش سنگین وزن وان چمپیونشیپ.

2. او در زمان مناسب اوج می گیرد

پس از پشت سر گذاشتن یک دوره شکست تعجب آور، گام های خود را به شکل چشمگیری برداشته و مائورو سرلی، بوکسور ایتالیایی و سپس برندون ورا، قهرمان سابق سنگین وزن را از پیش رو برداشته است.

3. او پیشینه ای با مالیخین دارد

این فایتر ۳۵ ساله پیش از آنکه نوار پیروزی فعلی خود را آغاز کند، شکست سختی را مقابل مالیخین متحمل شد. اکنون که رقیب او به قهرمان این بخش تبدیل شده است، بدون شک علی اکبری برای یک نبرد تن به تن دیگر از جان مایه خواهد گذاشت.در نهایت انگیزه ایرانی ها انتقام جویی است.

به زبان ساده، مبارز تهرانی نه تنها با هدف کسب یک عنوان جهانی رقابت می‌کند، بلکه برای اثبات اینکه مبارز بهتری از آنچه در برابر مالیخین در اولین مسابقه خود نشان داد، رقابت می‌کند.

با توجه به این گفته ها به نظر می رسد سازمان وان چمپیونشیپ تصمیم دارد در صورت پیروزی امیر در رویداد ONE FIGHT NIGHT 12 که در ۲۴ تیرماه در تایلند برگزار می شود، مبارزه بعدی را بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن و در عین حال مبارزه مجدد با آنتولی مالیخین روس، قهرمان این دسته، برگزار نماید. نبردی که پیش تر علی اکبری پس از بازگشت به کورس قهرمانی خواهان انجام آن بود. اما پیش از همه چیز وی ابتدا باید در رینگ بانکوک از سد «داستین جوینسون» فایتر سر سخت کانادایی عبور کند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.