www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۳۱ 1395/01/30

تكواندو قهرماني آسيا – مانيل؛ میرحسینی برنز گرفت/ عرفانيان و ايزدي حذف شدند

رقابتهاي تكواندو قهرماني آسيا با یک نشان برنز و حذف دو نماينده تيم هاي مردان و زنان كشورمان در فيليپين آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا عصر امروز دوشنبه با حضور ۲۳۹ تكواندوكار از ۳۱ كشور به ميزباني فيليپين در مانيل آغاز شد كه نماینده سنگین […]

رقابتهاي تكواندو قهرماني آسيا با یک نشان برنز و حذف دو نماينده تيم هاي مردان و زنان كشورمان در فيليپين آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا عصر امروز دوشنبه با حضور ۲۳۹ تكواندوكار از ۳۱ كشور به ميزباني فيليپين در مانيل آغاز شد كه نماینده سنگین وزن بانوان به نشان برنز دست يافت و دو عضو تيم ملي كشورمان وداع زودهنگامي با مسابقات داشتند.

مليكا ميرحسيني تكواندوكار وزن ۷۳+ كيلوگرم  که با قرعه استراحت به مرحله نيمه نهايي رسیده بود در این مرحله مقابل «موخرو خلیموا» از تاجیکستان بازنده شد و به نشان برنز دست يافت. در وزن ۷۳- كيلوگرم زنان شكرانه ايزدي كار خود را با پيروزي  ۱۳ بر صفر مقابل  «رانيا فار» از اردن آغاز كرد ولي در ادامت در مقابل شويين ‍ژنگ از چين كه سهميه حضور در المپيك را داشت  ۳ بر صفر بازنده شد و از دور رقابتها كنار رفت.

پوريا عرفانيان در وزن ۸۷- كيلوگرم مردان ابتدا ۱۸ بر صفر «نزار بكدش» از سوريه را از پيش رو برداشت و سپس در برابر -ث«دون كيو» از كره جنوبي ٤ بر يك نتيجه را واگذار كرد و حذف شد.

برنامه مبارزات نمایندگان ایران در روز دوم مسابقات
فردا سه شنبه در روز دوم این پیکارها تكواندوكاران اوزان ۵۴-، ۵۸- و ۶۳- كيلوگرم مردان و ۴۶-، ۴۹- و ۵۳- كيلوگرم زنان مبارزات خود را برگزار می کنند. در گروه مردان و در وزن ۵۴- کیلوگرم، آرمین هادی‌پور پس از استراحت در دور نخست به مصاف برنده دیدار هندوستان و اندونزی می رود. در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در دور نخست به مصاف تکواندوکاری از کره‌جنوبی خواهد رفت و در صورت پیروزی حریفی از تایلند را پیش رو دارد.

در وزن ۶۳- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی در دور نخست استراحت خواهد داشت و در دور دوم به مصاف برنده دیدار مالزی و قطر می رود. همچنین در وزن ۴۶- کیلوگرم زنان، ناهید کیانی در دور نخست به مصاف نماینده اردن می‌رود و در صورت پیروزی با برنده دیدار تکواندوکاران هنک‌کنگ و پاکستان دیدار می کند.

بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا به مدت سه روز در مانیل جریان خواهد داشت.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.