www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۲۴ 1398/08/03

تقابل مایا و آسکرن در یو اف سی سنگاپور!

بن آسکرن پس از شکست برابر ماسویدال برای نخستین بار وارد قفس خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد UFC Fight Night 162 یا همان UFC on ESPN+ 20 شنبه ۴ آبان ۹۸ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۹) به میزبانی “استادیوم سرپوشیده سنگاپور” در شهر کالانگ سنگاپور برگزار می شود.
در مهمترین مبارزه این رویداد و از دسته ولترویت، دِیمیَن مایا (۲۷-۹) چلنجر سابق عنوان قهرمانی ولترویت به مصاف بن آسکرن (۱۹-۱-۱) خواهد رفت. مبارز ۴۱ ساله برزیلی دوبار در سال جاری وارد کیج شده که حاصل آن دو پیروزی برابر لایمن گود و آنتونی روکو مارتین بوده. در سمت مقابل آسکرن ۳۵ ساله قهرمان اسبق ولترویت سازمان های “بلاتور” و “وان چمپیونشیپ” در مبارزه آخر خود برابر خورخه ماسویدال تنها در پنج ثانیه با ضربه زانوی پرشی ماسویدال ناک اوت شد و اکنون برای بازگشت به روند پیروزی تلاش خواهد کرد.
در یک مبارزه حساس دیگر از این رویداد بن ایل داریوش مبارز آشوری دسته سبک وزن یو اف سی پس از برد روحیه بخش برابر درو دابر در ماه مارس این بار در آخرین مبارزه امسال خود با فرانک کاماچو از گوام مبارزه خواهد داشت.
در دیگر مبارزه مهم این مسابقات و از دسته ولترویت مسلم صالیخوف (۱۵-۲) قهرمان سابق ساندای جهان که سه مبارزه در قفس UFC داشته (دو پیروزی و یک شکست) برای چهارمین تجربه مبارزه در کیج این سازمان می بایست برابر لوریانو استاراپولی قرار گیرد.
برنامه مبارزات رویداد UFC Fight Night 162 بدین شرح می باشد:

مبارزات مقدماتی:
سنگین وزن: رافائل پسوا نونس برابر جِف هیوز
کاه وزن زنان: لوما لوکبونمی برابر الکساندرا آلبو
سنگین وزن: سرگی پاولوویچ برابر موریس گرین
خروس وزن زنان: جولیا آویلا برابر کارول رُزا
کاه وزن زنان: رَندا مارکوس برابر اشلی یودِر
پر وزن: انریکه بارزولا برابر موسار اولوئف
سبک وزن: الکس وایت برابر رافائل فیزیِف

مبارزات اصلی:
سبک وزن: فرانک کاماچو برابر بن ایل داریوش
سبک وزن: مایکل جانسون برابر استیوی رِی
سنگین وزن: سیریل گِین برابر دونتِیل مِیِس
ولترویت: مسلم صالیخوف برابر لوریانو استاراپولی
ولترویت: دیمین مایا برابر بن آسکرن

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.