www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 00:11 1400/01/11

تقابل عنکبوت و پسر اسطوره در رینگ بوکس

اندرسون سیلوا برای مبارزه با خولیو سزار چاوز جونیور قدم به رینگ بوکس ی گذارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم‌ آور، اندرسون سیلوا قهرمان اسبق دسته میان وزن UFC و یکی از مبارزان اسطوره ای دنیای MMA قرار است در یک مبارزه بوکس به مصاف خولیو سزار چاوز جونیور قهرمان اسبق دسته میان وزن WBC دنیا برود.

این مبارزه به میزبانی مکزیک و در تاریخ بامداد یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. در رویدادی که تیتر مبارزاتش نبرد تشریفاتی خولیو سزار چاوز سنیور و هکتور کاماچو جونیور خواهد بود.

اندرسون سیلوا نوامبر سال ۲۰۲۰ و بعد از باخت برابر یورایا هال از طرف یو اف سی کنار گذاشته شد ولی سیلوا ۴۵ پس از این اتفاق گفته بود که دوست دارد در جایی دیگر به ورزش ادامه دهد و حالا این اتفاق در رینگ بوکس اتفاق خواهد افتاد.

سیلوا در کارنامه بوکس حرفه ای خود دو مبارزه در سال های ۱۹۹۸ و ۲۰۰۵ داشته که حاصل آن یک پیروزی و یک شکست بوده است. در سمت مقابل چاوز جونیور ۵۲ پیروزی، ۵ شکست، ۱ مساوی و ۱ مبارزه بی نتیجه در کارنامه خود دارد.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.