www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۱۹ 1400/06/05

تقابل دیدنی پادشاه سنگین وزن GLORY و سلطان اسبق K-1

ریکو ورهوون برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف آلیستر اووریم خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، آلیستر اووریم فایتر سابق یو اف سی پس از جدایی از این سازمان تصمیم گرفت بار دیگر در رینگ کیک بوکسینگ به کارش ادامه دهد و با امضای قراردادی به برترین سازمان کیک بوکسینگ حال حاضر دنیا یعنی گلوری پیوست.

در حالی که بسیاری از علاقه مندان به کیک بوکسینگ بی صبرانه منتظر رونمایی از اولین حریف اووریم در گلوری بودند مچ میکرهای گلوری در اقدامی دور از انتظار، آلیستر را بدون اینکه هیچ مبارزه ای در رینگ گلوری انجام دهد تایتل شات مستقیم و نبرد برابر قهرمان سنگین وزن گلوری یعنی ریکو ورهوون را اعطا کرد.

بر این اساس ریکو و آلیستر یکم آبان ماه (23 اکتبر) در تیتر رویداد GLORY COLLISION 3 که به میزبانی ورزشگاه خلردوم شهر آرنهم هلند برگزار می شود به مصاف هم خواهند رفت.

آلیستر اووریم در کارنامه خود علاوه بر قهرمانی K-1 قهرمانی سازمان های DREAM و STRIKEFORCE را در کارنامه خود دارد. او در دوران کیک بوکسینگ خود فایترانی چون: پیتر آرتز، تایرون اسپونگ، بدر هاری و گوکان ساکی را شکست داده است و حالا بعد از حدود 11 سال و در سن چهل و یک سالگی بار دیگر قدم به رینگ کیک بوکسینگ خواهد گذاشت.

آخرین اخبار

فدراسیون نیمه‌تعطیل کونگ‌فو !
فدراسیون نیمه‌تعطیل کونگ‌فو !
فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی با عملکردی ضعیف و خاموش مشخص نیست به چه علت باید در قامت یک فدراسیون مستقل فعالیت و بودجه مجزا دریافت کند؟