www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۳۹ 1394/01/22

تصمیمات مهم در تکواندو آسیا ؛ جام باشگاههای آسیا به امارات می رود/فیلیپین میزبان انتخابی المپیک

جلسه مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو با تصویب میزبانی امارات در جام باشگاههای آسیا و فیلیپین برای انتخابی المپیک به پایان رسید.به گزارش “رزم نیوز” ، مجمع عمومي اتحاديه آسيا در سال 2015 با حضور 41 عضو خود روز گذشته در هتل “ملوفيلدز” چین تایپه برگزار شد که که طی آن در مهمترین تصمیم میزبانی مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره […]

جلسه مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو با تصویب میزبانی امارات در جام باشگاههای آسیا و فیلیپین برای انتخابی المپیک به پایان رسید.به گزارش “رزم نیوز” ، مجمع عمومي اتحاديه آسيا در سال 2015 با حضور 41 عضو خود روز گذشته در هتل “ملوفيلدز” چین تایپه برگزار شد که که طی آن در مهمترین تصمیم میزبانی مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره ای به فیلیپین سپرده شد.

فیلیپینی ها که برای حضور در المپیک سرمایه گذاری زیادی انجام داده اند با متعهد شدن به پرداخت هزینه 3 روز هتل و کمک هزینه مالی به تمامی تیمهای شرکت کننده شدند. بر همین اساس فیلیپین مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا برای المپیک ریو  را در در آوریل 2015  برگزار خواهد کرد.

همچنین این کشور میزبانی دومین دوره مسابقات پاراتکواندوي قهرمانی آسیا، بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و چهارمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا را نیز بر عهده گرفت.

تعیین میزبان ششمین دوره مسابقات جام باشگاههای آسیا نیز از دیگر تصمیمات مهم این جلسه بود. 5 دوره قبلی این مسابقات به میزبانی کشورمان برگزار شد و میزبانی ششمین دوره در ژانویه 2016  به “امارات” رسید.

ضمن اینکه کمیته ای برای تصویب قوانین و مقررات مسابقات قهرمانی باشگاههای آسیا به ریاست “کردی” نایب رییس آسیا تشکیل خواهد شد که باتوجه به تجربه ایران بعنوان پیشنهاد دهنده و برگزارکننده مسابقات باشگاههاي قهرمانی آسیا، ایران نیز عضو این کمیته خواهد بود.

در این جلسه پیشنهاد ایران برای برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا با هشت وزن به تصویب نرسید. با تایید عضویت “تیمور شرقی”؛ اعضای ATU به 42 کشور رسید. ضمن اینکه مقرر شد  مسابقات پاراتکواندوی آسیا هرساله برگزار شود. همچنین به مربیانی که از کشورهای مختلف قصد حضور در رویدادهای بین المللی را دارند دوسال فرصت داده شد تا گواهینامه مربیگری را دريافت کردند.

بر اساس در تصویب فدراسیون جهانی مربیانی که می خواهند در رویدادهای رسمی مربیگری کنند باید از اتحادیه قاره ای خود گواهینامه مربیگری دریافت کنند.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید