www.khabarrazmavar.ir

ووشو قهرمانی آسیا_برونئی:

شناسه خبر : 11:56 1398/05/26

تشکیل جلسه کمیته فنی آسیا و پیشنهاد ایران

جلسه کمیته فنی اتحادیه ووشو آسیا با حضور نایب رئیس ایرانی برگزار و پیشنهاد ایران مبنی بر انجام دوره های آموزش سالانه به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، این کمیته با حضور همه اعضا،مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو کشورمان به عنوان ناظر هیات رئیسه  و همچنین مهرداد شیرازی نایب رئیس ایرانی خود صبح امروز به وقت محلی در برونئی تشکیل جلسه داد.

در این کمیته در خصوص برگزاری مسابقات رده های سنی آسیا، وزنکشی و شرایط تیم های شرکت کننده، برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ با قوانین جدید تصویب شده از سوی فدراسیون جهانی، دومین دوره مسابقات سنتی قهرمانی جهان و قوانین مربوط به آن بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه مهدی علی نژاد پیشنهاد برگزاری دوره های آموزشی به صورت سالانه را ارائه نمود که با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد. همچنین ایران میزبانی بخش آسیایی میانه و غرب آسیا را نیز برای برگزاری دوره های آموزشی پذیرفت.

شایان ذکر است تیم جوانان ایران که در ۲ بخش ساندا و تالوی دختران و پسران شامگاه پنجشنبه گذشته برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا راهی برونئی شده است، تا کنون یک جلسه تمرین را پشت سر گذاشته است.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مراسم قرعه کشی و وزن کشی این مسابقات روز یکشنبه برگزار و مسابقات نیز از دوشنبه آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار

مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
مهیار قاسمی : خود هيچكس نيستم، فقط خدا مرا به اينجا رساند
از سن 8 سالگی رزمی را شروع کرد و از سال 1380 در مسابقات استانی و کشوری شرکت کرد و درسال 1383 به تیم ملی فول تکواندو ایران دعوت شد. در سال 1386 قهرمان جهان در کشور ترکیه در رشته فول کنتاکت و کیک بوکسینگ شد و کمربند طلایی مسابقات را نیز کسب کرد و در سال 1387 قهرمان مسابقان آسیایی در کشور تاجیکستان شد. مهیار قاسمی دارای مدرک فوق لیسانس الکترونیک نیز هست.