www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۴۰ 1398/05/12

ترکیب تیم ملی ووشو امروز کامل میشود

با برگزاری آخرین دیدار انتخابی در تیم ملی ووشو، ترکیب تیم ملی کشورمان در همه اوزان برای حضور در رقابتهای جهانی مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزآور، در حالی که ترکیب تیم ملی ووشو جز در یک وزن، در اوزان مختلف با برگزاری دیدار انتخابی مشخص شده بود، آخرین دیدار انتخابی امروز در وزن ۷۵- کیلوگرم برگزار می شود. در این مبارزه محمدمهدی گرشاسبی برابر یوسف صبری قرار می گیرد تا فرد پیروز به ترکیب اصلی تیم ملی برسد.

تیم ملی ووشو آماده حضور در رقابتهای قهرمانی جهان می شود. رقابتهایی که هر کشور دارای ۵ سهمیه است و کادر فنی تیم ملی از میان اوزان مختلف می بایست ۵ سانداکار اعزامی به چین را معرفی کند.

پیش از این در وزن ۶۰- کیلوگرم محمد فرهادی در وزن ۶۵- کیلوگرم عرفان آهنگریان، در وزن ۷۰- کیلوگرم محسن محمدسیفی، در وزن ۸۰- کیلوگر علی خورشیدی، در وزن ۸۵- کیلوگرم مرتضی نوروزی، در وزن ۹۰- کیلوگرم میلاد عارفی مقام  و در وزن ۹۰+ کیلوگرم یزدان میرزایی با برتری مقابل رقبای خود به ترکیب تیم ملی رسیدند.

رقابتهای ووشو قهرمانی جهان مهرماه سالجاری در شانگهای برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.