www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۱ 1399/10/11

ترجمه لیست ممنوعه ۲۰۲۱ و قوانین ضد دوپینگ منتشر شد

ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(ایران نادو) تازه ترین لیست مواد و داروهای ممنوعه آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، با توجه به اینکه وادا هر سال نسبت به بروز رسانی لیست ممنوعه خود اقدام کرده و از ابتدای هر سال میلادی، آن را برای ورزشکاران سراسر دنیا لازم الاجرا اعلام می کند، ستاد ملی مبارزه با دوپینگ کشورمان(ایران نادو) نیز هر سال این لیست را ترجمه کرده و در اختیار جامعه ورزش کشور قرار می دهد.

در این راستا لیست ممنوعه ۲۰۲۱ که از ۱۲ دی ماه ۱۳۹۹ در سراسر دنیا لازم الاجراست در فایل زیر در دسترس عموم قرار گرفته است.

ایران نادو همچنین به منظور آگاه نمودن جامعه ورزش از قوانین مبارزه با دوپینگ، مجموعه قوانین خود را که به تایید وادا رسیده است، نیز منتشر کرد.

 

برای دریافت این فایل ها می توانید روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

لیست ممنوعه سال ۲۰۲۱

مجموعه قوانین ایران نادو 

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.