www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12:47 1397/06/25

تخت پادشاهی GGG فرو ریخت !

کانلو آلوارز با غلبه بر گنادی گُلُوکین قهرمان میان وزن بوکس جهان شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم‌ آور ، استادیوم T-Mobile Arena بامداد یکشنبه میزبان یکی از مهیج ترین و دیدنی ترین مبارزات تاریخ دنیای بوکس بود.جایی که بیست و یک هزار و نهصد و شصت و پنج تماشاگر مشتاق از نزدیک در محل مسابقات حاضر بودند تا ریمچ بین گنادی گلوکین قزاق قهرمان دسته میان وزن و کانلو آلوارز مکزیکی را تماشا کنند.از جمله چهره های مشهور در محل مسابقات می توان به:مایک تایسون اسطوره بوکس،لبرون جیمز ستاره NBA،تی جی دیلاشاو و تیتو اورتیز ستارگان MMA و ویل اسمیت ستاره هالیوود اشاره کرد.

با شروع مبارزه کانلو در دو راند آغازین هجومی تر از گنادی ظاهر شد ولی در راندهای بعدی‌ قهرمان قزاق به خود آمد و جبران نتیجه کرد،در این بین آلوارز بادی شات ها و پاور پانچ های بیشتر نسبت به گلوکین زد و پس از ۱۲ راند مبارزه با رای (Majority Decision) داوران به عنوان پیروز مبارزه معرفی شد.البته بسیاری از هواداران بوکس با رای اعلام شده موافق نبودند و گنادی گلوکین را پیروز واقعی مبارزه می دانستند هر چند مبارزه مبارزه ای بسیار نزدیک بود.

به هر‌ روی کانلو آلوارز با این پیروزی به رکورد ۵۰-۱-۲ رسید و عناوین WBC,WBA,IBO و The Ring Magazine دسته میان وزن‌ را از آن خود ساخت و در سمت مقابل گنادی گلوکین با تحمل این شکست عدد ۱ را در برابر تعداد باختهایش مشاهده کرد و اکنون دارای رکورد ۳۸-۱-۱ می باشد.


گنادی گلوکین پس از این شکست بدون هیچ‌صحبتی درباره مبارزه رینگ را ترک کرد ولی آلوارز درباره مبارزه چنین گفت: “اگر مردم مبارزه سوم را بخواهند ما آن را انجام خواهیم داد اما در حال حاضر می خواهم همراه خانواده و مردمم از این لحظات لذت ببرم.من پیروزی ام را به واقع نشان دادم‌ مبارزه فوق العاده کردم و پیروزی من واضح بود.البته مبارزه سختی یود او (گنادی) یک فایتر فوق العاده است و من سعی داشتم تا او را ناک اوت کنم ولی در پایان مبارزه فوق العاده ای برای مکزیک بود.می خواهم از مربیانم تشکر کنم که بهترین ها در تمام دنیای بوکس هستند”.
در سمت مقابل اِیبِل سانچز مربی گلوکین درباره مبارزه گفت: “مبارزه فوق العاده ای داشتیم و تا راند دوازدهم مبارزه بسیار نزدیکی دیدم.داوران خوبی داشتیم که البته گویا دو چیز متفاوت را دیدند.نمی توانم درباره نتیجه شکایتی کنم اما به نظرم مبارزه به قدری نزدیک بود که می بایست تضمینی برای مبارزه سوم‌ باشد.کانلو مبارزه فوق العاده ای انجام داد.به او تبریک می گویم”.

.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.