www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۱۵ 1401/06/10

تاریخ نخستین مبارزه شه‌بخش در بوکس نیمه‌حرفه‌ای

زمان برگزاری نخستین مبارزه بوکسور تاریخساز تیم ملی ایران در بوکس نیمه‌حرفه‌ای مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دانیال شه‌بخش بوکسور تاریخ ساز تیم ملی که موفق شد نخستین مدال جهانی تاریخ ایران در این رشته را بدست آورد (در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ – صربستان)، قرار است برای انجام نخستین مبارزه خود در بوکس نیمه‌حرفه‌ای به روی رینگ برود.

در حال حاضر و طبق توافقات اولیه، قرار است شه‌بخش در تاریخ ۲۶ شهریور (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۲) نخستین مبارزه خود را در مسابقات بوکس نیمه‌حرفه‌ای انجام دهد.

البته فعلا قرارداد نهایی این مبارزه امضا نشده است و به نظر می‌رسد با نهایی شدن بحث اسپانسرینگ این مسابقه، هواداران شه‌بخش باید به زودی شاهد حضور بوکسور جوان تیم ملی ایران روی رینگ نیمه حرفه‌ای جهان هم باشند.

شه‌بخش در حال حاضر با حضور در کمپ تمرینی دبی، خود را زیر نظر مربیان مکزیکی برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کند.

طبق قوانین IBA (فدراسیون جهانی بوکس)، بوکسورهای فعال در سطح نیمه حرفه‌ای مشکلی برای حضور در مسابقات سطح آماتور (تیم‌های ملی) ندارند. به این ترتیب شه‌بخش تا زمانی که وارد بوکس سطح حرفه‌ای نشود، می‌تواند در کنار سطح نیمه حرفه‌ای برای تیم ملی ایران هم مبارزه کند.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.