www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۲۵ 1397/03/09

بیسپینگ دستکشهایش را آویخت!

نخستین قهرمان بریتانیایی UFC رسماً اعلام بازنشستگی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مایکل بیسپینگ قهرمان اسبق دسته میان وزن UFC پس از ۱۸ سال فعالیت حرفه ای در MMA به طور رسمی اعلام بازنشستگی کرد اما یک بازنشستگی ناخواسته! اما چرا ناخواسته؟ ماجرا چیست؟

بیسپینگ از چهار سال پیش دچار مشکل از ناحیه شبکیه چشم شد و اخیراً و پس از مبارزه با کِلوین گاستلوم که منجر به شکست فایتر بریتانیایی شد این مشکل او شدیدتر هم شده و پزشکان به شدت او را از ادامه این ورزش بازداشتند و نسبت به تبعات ورود مجدد او به قفس هشدار دادند و بیسپینگ هم به توصیه آنها توجه کرد و تصمیم نهایی مبنی بر اعلام بازنشستگی را رسانه ای کرد.

مایکل بیسپینگ:”چه چیز دیگری می بایست انجام می دادم که ندادم؟! من کمربند قهرمانی UFC را به دست آوردم و پیروزی های بسیاری داشتم. هر چیزی را که می بایست به دست آوردم و اکنون چهل سال دارم و با اتفاقاتی که پیش آمده فکر می کنم زمان آن رسیده که بازنشسته شوم”.

مایکل در طی دوران حرفه ای خود رکورد ۳۰ پیروزی و ۹ شکست را برای خود به ثبت رسانید و پیروزی های مهمی در برابر فایترهایی چون: چانگ لی،اندرسون سیلوا و دَن هندرسون به دست آورد اما نقطه اوج او غلبه بر لوک راکهولد در رویداد UFC 199 بود که او را صاحب عنوان قهرمانی میان وزن کرد و او را به نخستین قهرمان بریتانیایی یو اف سی تبدیل کرد.

 

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.