www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۷:۱۸ 1402/12/19

بوکس گزینشی المپیک/ صعود قشلاقی و کم‌لطفی داوران به شه‌بخش

شب ششم رقابت‌های جهانی بوکس که حکم انتخابی المپیک پاریس را دارد با پیروزی میثم قشلاقی و کم‌لطفی داوران به دانیال شه‌بخش همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابت‌های جهانی بوکس، گزینشی المپیک پاریس از روز یکشنبه با حضور ۶۳۲ بوکسور از ۱۱۲ کشور در شهر بوستو آرسیتسیو (لُمباردی) ایتالیا آغاز شده و تا بیست و یکم همین‌ماه ادامه دارد.

بر این اساس جمعه شب در وزن ۸۰ کیلوگرم، میثم قشلاقی که در گام نخست موفق به شکست نماینده هند شده بود با هکتور آگوئرو از مکزیک روی رینگ رفت و این حریف را نیز از پیش‌رو برداشت. قشلاقی در مرحله یک‌هشتم با گرادوس از هلند روبه‌رو می‌شود.

سپس در وزن ۵۷ کیلوگرم، دانیال شه‌بخش دارنده برنز جهان و نقره آسیا که ابتدا بوکسور مطرحی از ونزوئلا را شکست داده بود، با شکور اوزوف از ترکمنستان مبارزه کرد. دانیال، راند نخست را واگذار کرد، اما در راند دوم و سوم این مبارزه، برتری مطلقی برابر حریف داشت و در حالیکه به‌نظر می‌رسید برنده لقب بگیرد با کم‌لطفی داوران با حساب سه بر دو مغلوب شد و کارش در این مسابقات به پایان رسید.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.