www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۴۲ 1395/03/31

بوکس کسب سهمیه المپیک – باکو؛ سالار غلامی به جمع ۸ بوکسور برتر رقابتها راه پیدا کرد

سالار غلامی بوکسور وزن ۹۱ کیلوگرم با برد مقابل نماینده اوکراین به جمع ۸ نفر برتر وزن خود در رقابتهای بوکس کسب سهمیه المپیک راه پیدا کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابت های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور  ۴۶۹ بوکسور از […]

سالار غلامی بوکسور وزن ۹۱ کیلوگرم با برد مقابل نماینده اوکراین به جمع ۸ نفر برتر وزن خود در رقابتهای بوکس کسب سهمیه المپیک راه پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابت های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور  ۴۶۹ بوکسور از ۱۰۵ کشور در شهر باکو آذربایجان در حال پیگیری است.

سالار غلامی نماینده وزن ۹۱ کیلوگرم تیم ملی در دومین دیدار خود در مصاف  با  “دمیتری لیسوای” بوکسور اوکراینی که سابقه حضور در رقابت های wsb  را در کارنامه داشت  به پیروزی رسید و به جمع ۸ بوکسور برتر وزن خود راه پیدا کرد. غلامی برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی می بایست فردا(سه شنبه) به مصاف “عبدالجلیل” از مراکش برود. وی برای کسب سهیمه المپیک راه دشواری در پیش دارد و باید به طلای وزن خود دست پیدا کند.

در ادامه این رقابت ها امشب سیاوش امیدی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشورمان به مصاف “جوئل کینگ” از جزیره ویرجینا می رود. این حریف در نخستین مبارزه خود بر بوکسوری از قرقیزستان غلبه کرده است.

طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) در رقابت های جهانی باکو در مجموع ۳۹ بوکسور جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب خواهند کرد.

این رقابت ها در سالن “سرحدچی” که در سال ۲۰۱۰ میزبان رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان بوده و حدود ۱۲۰۰ نفر گنجایش دارد، برگزار می‌شود.

ترکیب تیم ملی بوکس کشورمان برای حضور در رقابت های جهانی باکو به قرار زیر است:

۵۲کیلوگرم: سجاد محمدپور
۵۶ کیلوگرم: احسان سپهوندی (به دلیل مصدومیت از دور رقابتها کنار رفت)
۶۰کیلوگرم: فروتن گل آرا (از دور رقابتها کنار رفت)
۶۴ کیلوگرم: هادی ماکویی (از دور رقابتها کنار رفت)
۶۹کیلوگرم: امین قاسمی پور (از دور رقابتها کنار رفت)
۷۵کیلوگرم: سیاوش امیدی
۹۱کیلوگرم: سالار غلامی
به اضافه ۹۱ کیلوگرم: محمد علی شهیدی(از دور رقابتها کنار رفت)

کادر فنی: علیرضا استکی، اصغر اشرفی ، همایون امیری ،مهدی شفیعی،انصاری

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.