www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۶ 1402/02/12

بوکس قهرمانی جهان| مجنونی از دور رقابت‌ها کنار رفت/ شه‌بخش نماینده ایران در روز سوم

بوکسور وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳، در نخستین گام برابر نماینده تاجیکستان نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2023 با حضور 539 بوکسور از 107 کشور در 13 وزن از روز گذشته (دوشنبه – 11 اردیبهشت‌) به میزبانی شهر تاشکند در ازبکستان آغاز شد و به مدت 14 روز ادامه خواهد داشت.

امروز و در دومین روز از این رقابت‌ها، امین مجنونی در وزن 86 کیلوگرم در اولین مبارزه خود در رینگ جهانی با نماینده تاجیکستان مبارزه کرد که نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

فردا (چهارشنبه – 13 اردیبهشت‌) و در روز سوم این رقابت‌ها، مبارزات اوزان 54، 60، 67، 71 کیلوگرم پیگیری خواهد شد که طبق برنامه زمان‌بندی اعلام شده، دانیال شه‌بخش در وزن 60 کیلوگرم پس از یک‌دور استراحت در اولین دیدار باید با «مورودزدا» از تاجیکستان مبارزه کند.

هدایت این نفرات برعهده همایون امیری و محمود نهتانی به عنوان مربی است.

فدراسیون جهانی بوکس (IBA) برای این رقابت‌های جوایز دلاری را نیز در نظر گرفته است که به نفر اول 200 هزار دلار، به نفر دوم 100 هزار دلار و به نفرات سوم 50 هزار دلار تعلق می‌گیرد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.