www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۳۳ 1402/02/16

بوکس قهرمانی جهان؛ حذف حبیبی‌نژاد با شکست مقابل بوکسور آذربایجان

در ادامه مسابقات قهرمانی جهان، چهارمین نماینده کشورمان نیز با شکست مقابل رقیب خود از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ششمین روز از رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان، امروز(شنبه – 16 اردیبهشت ماه) در تاشکند ازبکستان پیگیری شد و علی حبیبی‌نژاد نماینده کشورمان  مقابل حریف خود شکست خورد.

حبیبی‌نژاد که تنها نماینده کشورمان در رقابت‌های امروز بود، در وزن 67- کیلوگرم به مصاف نماینده آذربایجان رفت و با شکست 4 بر یک در هر سه راند از دور مسابقات کنار رفت.

پیش از حبیبی‌نژاد نیز امین مجنونی، میثم قشلاقی و پوریا عبدالمالکی با شکست مقابل رقبای خود حذف شده بودند و دانیال شه‌بخش و پوریا امیری نیز به ترتیب مقابل نماینگان تاجیکستان و قرقیزستان پیروز شدند. شاهین موسوی نیز تنها نماینده کشورمان است که هنوز در رینگ مسابقات جهانی حاضر نشده است.

هدایت این نفرات برعهده همایون امیری و محمود نهتانی به‌عنوان مربی است.

بیست و دومین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جهان از روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه با حضور 539 بوکسور از 107 کشوردر ازبکستان آغاز شده است و به مدت 14 روز ادامه خواهد داشت.

فدراسیون جهانی بوکس (IBA) برای این رقابت‌ها جوایز دلاری را نیز در نظر گرفته است که به نفر اول 200 هزار دلار، به نفر دوم 100 هزار دلار و به نفرات سوم 50 هزار دلار تعلق می‌گیرد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.