www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۰۴ 1401/08/15

بوکس قهرمانی آسیا؛ محمدپور و کمالی از صعود به نیمه نهایی بازماندند

دو نماینده بوکس کشورمان با شکست در مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا از حضور در مرحله نیمه نهایی بازماندند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مسابقات قهرمانی بوکس آسیا 2022 با حضور 320 (211 مرد و 109 زن) بوکسور از روز سه‌شنبه 10 آبان ماه در امان اردن آغاز شد و تا روز 21 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

امروز (یکشنبه – 15 آبان ماه) و در روز ششم این رقابت‌ها، مهدی خسروی در وزن 54 کیلوگرم، سجاد محمدپور در وزن 57 کیلوگرم، محمد کمالی در وزن 60 گیلوگرم و اشکان رضایی در وزن 63.5 کیلوگرم به‌عنوان نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود می‌روند.

سجاد محمدپور بوکسور وزن 57 کیلوگرم کشورمان در دومین دیدار خود به مصاف «عبدالمالیک خالوکوف» از ازبکستان نایب قهرمان جهان 2021، قهرمان جهان جوانان 2019، قهرمان بازی‌های المپیک جوانان 2018 و دارنده برنز آسیایی 2021 رفت که نتیجه را 5 بر صفر واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

همچنین محمد کمالی بوکسور ایران در وزن 60 کیلوگرم پس از یک دور استراحت، در گام نخست با «بایارخو بویاندالای» از مغولستان مبارزه کرد که با نتیجه 5 بر صفر باخت و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

هدایت این نفرات برعهده علیرضا استکی به‌عنوان سرمربی و غلامرضا کریمی، همایون امیری، جاسم دلاوری، شهرام فاتح و دانیال تیماجی به‌عنوان مربی است.

تیم ملی بوکس کشورمان با حمایت شرکت زنوبر ایرانیان در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.